Browsing Archives of - 2018 Září

Rozhovor – Kristýna Boková vypráví o filmu Toman

Rozhovor – Kristýna Boková vypráví o filmu TomanVe filmech a televizi se Kristýna Boková objevuje stále častěji. Vystudovaná tanečnice si poprvé zahrála velkou roli v Hřebejkově filmu Horem pádem. V Tomanovi jí připadla druhá hlavní ženská role „Miládky“, Tomanovy milenky a sekretářky Milady Třískalové. „Poloha vypočítavé mršky jí sedí. U Kristýny jsem sázel na jistotu. V roli učitelky Pivoňkové v Občanském průkazu byla okouzlující a... Read More »

eSIM funguje poprvé i u nás v novém iPhone XS

eSIM funguje poprvé i u nás v novém iPhone XST-Mobile je jako první v čechách na tuto technologii připravený. Zároveň nabídne od soboty 29. září v prodeji nové modely iPhone XS a XS Max. Model XR rozšíří nabídku T-Mobile o necelý měsíc později, 26. října. Mezi výraznější novinky tří modelů patří například podpora integrované eSIM. Jak eSIM funguje? eSIM (embedded SIM) má stejnou funkci jako... Read More »

Gramofon Elac Miracord 50 představuje kvalitu za dobrou cenu

Gramofon Elac Miracord 50 představuje kvalitu za dobrou cenuPrvní gramofony značky Elac se představily světu již v roce 1947. Nejnovější přírůstek do rodiny nese označení Miracord 50. Je určen pro uživatele, kteří chtějí vstoupit do světa vinylových desek, nebo pokročit na jeho vyšší úroveň. Gramofon Elac Miracord 50 je navržen jako univerzální gramofon, dodávaný kompletně sestavený a připravený k použití. Stačí ho tedy jen... Read More »

Odborný dohled nad výkladem snů představuje radost ze života

Odborný dohled nad výkladem snů představuje radost ze životaTři kamarádi z bolševického lágru se na důchod usadí na severním česko-německém pomezí. A aby měli nějaké zpestření, poskytnou střechu nad hlavou místní bývalé prostitutce (Nikol Fischerová). Ta přijde brzy do jiného stavu, ovšem pánům holka nehodlá sdělit, s kým z nich to má, a jim tahle situace vyhovuje. Proč by dítě nemohlo mít tři... Read More »

Domestik dokáže obětovat cyklistice úplně všechno

Domestik dokáže obětovat cyklistice úplně všechnoRoman se zotavuje po úraze a doufá, že se dostane minimálně na dřívější výkonnostní úroveň. A protože je pro něho cyklistika vším, neváhá přinést jakoukoliv oběť. Dokonce pokládá na oltář i své manželství s Šarlotou (Tereza Hofová). I ta má svá trápení, ráda by například otěhotněla. Jejich vztah prochází čím dál náročnější zatěžkávací zkouškou. Roman... Read More »

Predátor: Evoluce – mimozemský výsadek na Zemi pokračuje

Predátor: Evoluce – mimozemský výsadek na Zemi pokračujeK naší planetě se vesmírem blíží několik vesmírných lodí. Na palubě si každá nese jednoho Predátora, starého známého ze dvou předchozích návštěv na Zemi. Predátor: Evoluce podrobněji objasňuje, proč se právě k nám tento mimozemský druh tak rád vrací, a co má za... Read More »

Alcatel 5V – vlajková loď s udivujícím poměrem cena/výkon

Alcatel 5V – vlajková loď s udivujícím poměrem cena/výkonVelký displej s poměrem stran 19:9, duální fotoaparát s umělou inteligencí a prémiový design za víc, než rozumnou cenu. Co víc si přát? Společost TCL Communication, vyrábějící zařízení pod značkou Alcatel, zahájila v České republice a na Slovensku prodej své nové vlajkové lodi, smartphonu Alcatel... Read More »

King Skate vypráví o životě na kolečkách, znamenajících svět

King Skate vypráví o životě na kolečkách, znamenajících světV dobách hluboké československé totality sedmdesátých a osmdesátých let minulého století vznikaly různé zájmové aktivity. Některé komunistickému režimu vadily, ty to pak měly těžké, zejména vše kolem kultury. A pak tu byly aktivity související se sportem, při troše šikovnosti státem dokonce podporované. Snímek King Skate je dokumentem o komunitě lidí s prkénkem se čtyřmi kolečky,... Read More »

Jana Žižku bude hrát americký herec Ben Foster

Jana Žižku bude hrát americký herec Ben FosterVýznamná osobnost českých dějin se dočká nové filmové adaptace, a vypadá úctyhodně. Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce pro hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster. Objevil se například jako Medivh ve filmu Warcraft: První střet (Duncan Jones) či ve snímcích X-Men:... Read More »

Spolu to dáme vám připomene komedii Nedotknutelní

Spolu to dáme vám připomene komedii NedotknutelníKdyž máte bohatého tatínka, který vás nechá flákat, je život jeden velký mejdan. Když ale i jemu dojde trpělivost, nastává problém. Přesně takový zkomplikoval život Lennymu. Opustil vysokou školu, po nocích se opíjel se spoustou děvčat a kamarádů, utrácel otcovy peníze. Až jednou se táta rozhodl, že napraví, co v jeho výchově zanedbal. Spolu to... Read More »