Acer Chromebook 11 – dobrá volba pro práci a zábavu

Acer Chromebook 11 – dobrá volba pro práci a zábavu

Acer představil novou řadu

Chromebook 11, která nabízí až 10hodinovou výdrž na baterii pro celodenní používání. Bezventilátorová konstrukce se skvěle hodí pro pracovní nasazení i rodiny. Navíc k němu můžete připojit periferní zařízení, nabíjet telefony a další zařízení. Výhodou Acer Chromebook 11 je sdílení obsahu na velký monitor díky dvěma portům USB typ C.

„Nový Acer Chromebook 11 pokračuje v tradici společnosti Acer přinášet vysoký výkon společně se všemi výhodami operačního systému Chrome OS za vynikající cenu,“ řekl James Lin, generální ředitel divize komerčních a oddělitelných notebooků Acer. „Chromebooky jsou všeobecně známy jako rychlý, snadný a bezpečný způsob práce a hraní. Uživatelé mohou s novým Acer Chromebook 11 hrát hry, být produktivní, a dělat toho ještě více díky podpoře obchodu Google Play.“

Udělejte více s Google Chrome

10hodinová výdrž na baterii a vysoký, tichý výkon Acer Chromebook 11 (CB311-8H/T) poskytuje snadný přístup k ekosystému Google. Včetně Disku Google, Gmailu a mnoha užitečných aplikací a rozšířením Chrome. Chromebook plně podporuje Google Play již při startu, takže uživatelé mají přístup k milionům Android aplikací v obchodu Google Play. Mohou se vzdělávat, zůstat ve spojení a být produktivní. Navíc si uživatelé nebudou muset na kratší cesty brát napájecí adaptér, jelikož nový Acer Chromebook 11 poskytuje na jedno nabití až 10hodinovou výdrž na baterii.

Acer Chromebook 11 je dodáván se 4 GB operační paměti a s 16GB nebo 32GB eMMC úložištěm. Bezventilátorový návrh zařízení mu umožňuje zcela tichý chod. Je proto vhodný do společných prostor, jako je rodinný pokoj, knihovna nebo kavárna.

Zůstaňte připojeni k periferiím bezdrátově

Nový Acer Chromebook 11 je vybaven dvěma porty USB 3.1 typ C Gen 1, využitelnými k nabíjení zařízení i jiných produktů, rychlému přenosu dat a připojení HD displeje. Navíc lze používat čtečku karet MicroSD pro přenášení a přístup k obsahu. Acer Chromebook 11 také obsahuje dva porty USB 3.0 a Bluetooth 4.2. Uživatelé mohou zůstat připojeni k síti díky rychlému a spolehlivému bezdrátovému Wi-Fi připojení 802.11ac s technologií 2×2 MIMO.

Možnosti zobrazení ve snadno přenosném těle

Acer Chromebook 11 má 11,6″ IPS displej, je k dispozici buď v dotykové (CB311-8HT) nebo nedotykové (CB311-8H) verzi s rozlišením 1 366 × 768 px. Poskytuje ostrý a čitelný text, stejně jako živé, jasné video a fotografie. Kamera s vysokým dynamickým rozsahem jasu (HDR) pořizuje čisté a ostré fotografie, stejně jako videa pro Google Hangouts a webové konverzace. Dvojice stereofonních reproduktorů a integrovaný mikrofon vylepšují kvalitním zvukem zážitky z komunikace prostřednictvím webové kamery.

Svým tenkým, lehkým a snadno přenosným tělem je Acer Chromebook 11 ideální pro používání prakticky kdekoli. Je tenký pouhých 18,15 mm a váží jen 1,1 kg.

Acer Chromebook zjednodušuje zabezpečení a spolupráci

Chromebooky se snadno ovládají a jsou ideální pro sdílení mezi více uživateli. Každý se jednoduše přihlásí do svého Google účtu, aby získali přístup ke svým službám, jako je Gmail, Dokumenty Google, k aplikacím, rozšířením, záložkám a dalším informacím. Chrome OS poskytuje kvalitní zabezpečení. Je automaticky aktualizován, aby se chránil před neustále měnícími se on-line hrozbami. Většina uživatelů chromebooků ukládá své soubory na Disk Google, který se stará o ochranu souborů, dokumentů a fotografií v bezpečném cloudu. Zajišťuje, že bude vždy k dispozici nejnovější verze souboru nebo dokumentu. A to i v případě, že je chromebook ztracen či ukraden.

Cena a dostupnost

Několik modelů z  řady Acer Chromebook 11 (CB311-8HT/ CB311-8H) bude v  oblasti EMEA k  dispozici v  březnu za ceny od 249 Euro. Chcete-li zjistit dostupnost, parametry a ceny produktu, navštivte stránky www.acer.cz.

Acer Chromebook

Další příspěvky
Halloween je zdařilé pokračování legendárního hororu
Halloween je zdařilé pokračování legendárního hororu
Nelítostný vrah Michael Myers se poprvé ve filmu objevil v roce 1978, kdy v šesti letech ubodal svoji patnáctiletou sestřičku...
Mars kolonizovaný Čechy? Proč by ne!
Mars kolonizovaný Čechy? Proč by ne!
Tajemná a vzdálená planeta, pojmenovaná podle římského boha války, je po Měsíci pro nás pozemšťany nejdostupnějším objektem naší sluneční soustavy....
Až přijde válka – dokument o totalitní domobraně na Slovensku
Až přijde válka – dokument o totalitní domobraně na Slovensku
Slovenští branci sdružují víceméně mladé muže, které spojuje silné vlastenectví. V jejich čele stojí Peter Švrček. Branci se ve volném...