Asus ZenWatch 3 – hodinky s operačním systémem

Asus ZenWatch 3 – hodinky s operačním systémem

Nositelná zařízení jsou v módě

Asus ZenWatch 3 – hodinky s operačním systémem postavené na operačním systému Android Wear, které slouží jako chytrý pomocník pro Android a iOS smartphony. Hodinky ZenWatch 3 navazují na své předchůdce. Sázejí i tentokrát na luxusní zpracování, konstrukci z prémiových materiálů, a na detaily zaměřený design. Poprvé však byl u hodinek ASUS zvolen kruhový ciferník s velmi tenkým okrajem inspirovaným prstencovým zatměním slunce.

ZenWatch 3 jsou tenké jen 9,95 mm a jejich pouzdro je vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli (316L). Na výběr budou mít zákazníci tři barevná provedení ocelového pouzdra: šedé, stříbrné a růžově zlaté. Tato kvalitní, za studena kalená ocel je o 82 % silnější než klasická kovaná ocel, takže ZenWatch 3 snadno zvládnou úskalí každodenního nošení. Pomocí tří korunkových tlačítek se rychle dostanete k často používaným funkcím, přičemž hornímu tlačítku můžete navíc přiřadit vlastní funkce dle libosti. ZenWatch 3 se dodává s páskem vyrobeným z vybraných italských kůží nebo kvalitní pryže. Obě verze pásku jsou k dispozici v tmavě hnědé nebo béžové barvě.

Ciferníky na přání

ZenWatch 3 dokážou zobrazit více než 50 softwarových ciferníků. Ty půjde jednoduše měnit ve smartphonu s aplikací ZenWatch Manager, takže si majitelé hodinek mohou jejich vzhled snadno přizpůsobit. Tak, aby se hodily k jakémukoli stylu, náladě nebo příležitosti. Mnoho ciferníků navíc podporuje nastavitelné widgety, které zobrazí užitečné informace. Aktuální počasí, krokoměr nebo notifikace o zmeškaných hovorech. Uživatelé si dokonce mohou vytvořit své vlastní ciferníky díky aplikaci FaceDesigner.

Speciálně pro lenochy a pecivály Asus ZenWatch 3 obsahuje zcela novou aplikaci ZenFit. Automaticky počítá kroky s 95% přesností a upozorňuje uživatele na potřebu se hýbat po určité době neaktivity. ZenFit je propojen se stejnou aplikací ve smartphonu a poskytuje přehledná shrnutí a grafy, vytváří tím úplný obraz fyzické aktivity za určité období.

ZenWatch 3 vydrží na jedno nabití až dva dny nepřetržitého provozu. Baterie disponuje technologií HyperCharge, která dokáže hodinky nabít z nuly na 60 % za rekordních 15 minut. Výhodou je i magnetický nabíjecí konektor, který se díky tomu automaticky připojí na své místo. Dostupná bude i další přídavná baterie, která přidá o 40 % více kapacity baterie.

Asus ZenWatch 3 1 Asus ZenWatch 3

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...