Asus ZenWatch 3 – hodinky s operačním systémem

Asus ZenWatch 3 – hodinky s operačním systémem

Nositelná zařízení jsou v módě

Asus ZenWatch 3 – hodinky s operačním systémem postavené na operačním systému Android Wear, které slouží jako chytrý pomocník pro Android a iOS smartphony. Hodinky ZenWatch 3 navazují na své předchůdce. Sázejí i tentokrát na luxusní zpracování, konstrukci z prémiových materiálů, a na detaily zaměřený design. Poprvé však byl u hodinek ASUS zvolen kruhový ciferník s velmi tenkým okrajem inspirovaným prstencovým zatměním slunce.

ZenWatch 3 jsou tenké jen 9,95 mm a jejich pouzdro je vyrobeno z prvotřídní nerezové oceli (316L). Na výběr budou mít zákazníci tři barevná provedení ocelového pouzdra: šedé, stříbrné a růžově zlaté. Tato kvalitní, za studena kalená ocel je o 82 % silnější než klasická kovaná ocel, takže ZenWatch 3 snadno zvládnou úskalí každodenního nošení. Pomocí tří korunkových tlačítek se rychle dostanete k často používaným funkcím, přičemž hornímu tlačítku můžete navíc přiřadit vlastní funkce dle libosti. ZenWatch 3 se dodává s páskem vyrobeným z vybraných italských kůží nebo kvalitní pryže. Obě verze pásku jsou k dispozici v tmavě hnědé nebo béžové barvě.

Ciferníky na přání

ZenWatch 3 dokážou zobrazit více než 50 softwarových ciferníků. Ty půjde jednoduše měnit ve smartphonu s aplikací ZenWatch Manager, takže si majitelé hodinek mohou jejich vzhled snadno přizpůsobit. Tak, aby se hodily k jakémukoli stylu, náladě nebo příležitosti. Mnoho ciferníků navíc podporuje nastavitelné widgety, které zobrazí užitečné informace. Aktuální počasí, krokoměr nebo notifikace o zmeškaných hovorech. Uživatelé si dokonce mohou vytvořit své vlastní ciferníky díky aplikaci FaceDesigner.

Speciálně pro lenochy a pecivály Asus ZenWatch 3 obsahuje zcela novou aplikaci ZenFit. Automaticky počítá kroky s 95% přesností a upozorňuje uživatele na potřebu se hýbat po určité době neaktivity. ZenFit je propojen se stejnou aplikací ve smartphonu a poskytuje přehledná shrnutí a grafy, vytváří tím úplný obraz fyzické aktivity za určité období.

ZenWatch 3 vydrží na jedno nabití až dva dny nepřetržitého provozu. Baterie disponuje technologií HyperCharge, která dokáže hodinky nabít z nuly na 60 % za rekordních 15 minut. Výhodou je i magnetický nabíjecí konektor, který se díky tomu automaticky připojí na své místo. Dostupná bude i další přídavná baterie, která přidá o 40 % více kapacity baterie.

Asus ZenWatch 3 1 Asus ZenWatch 3

Další příspěvky
Kořist aligátorům obvykle neunikne, jen výjimečně ve filmu
Kořist aligátorům obvykle neunikne, jen výjimečně ve filmu
Při hurikánu a povodni se otec Haley Kellerové (Kaya Scodelario) dlouho neozývá. Dcera o něj má čím dál větší starost,...
Yesterday – co by se stalo, kdyby nikdy neexistovali Beatles
Yesterday – co by se stalo, kdyby nikdy neexistovali Beatles
Jednou si takhle jede neúspěšný písničkář a kytarista Jack Malik (Himesh Patel) v noci domů na kole. Najednou na několik...
Spider-Man: Daleko od domova – superhrdinou proti své vůli
Spider-Man: Daleko od domova – superhrdinou proti své vůli
Pokračování příhod Pavoučího muže v podání Toma Hollanda nastává doslova proti jeho vůli. Po skončení Avengers: Endgame a ztrátě svého...