Bang & Olufsen A8

Bang & Olufsen A8

Dokonalá sluchátka pro běhání a sporty všeho druhu

 

32

 

Pokud si své adrenalinové zážitky rádi vylepšíte oblíbenou hudbou, pak jen stěží najdete sluchátka, která by seděla na uších tak dobře jako „á osmičky“ (podobnost označení s luxusním modelem jisté německé automobilky je čistě náhodná). Lehoučká sluchátka drží na svém místě jako přibitá a i kdybyste se postavili na hlavu – což se třeba v případě break dance může klidně stát – nebo s ní divoce škubali ze strany na stranu ve snaze zjistit, jestli sluchátka lze setřást, nepodařilo by se vám to.

 

Tajemství této záhady spočívá ve speciální konstrukci, kterou si můžete přizpůsobit svým uším tak, abyste měli sluchátka jako na míru (na rozdíl od běžného řešení „one size fits all“). Nastavitelná je vzdálenost půlkruhového úchytu, který se připevňuje za ucho, od samotné „pecky“ s reproduktorem. Jednoduchým šroubováním části s úchytem si tak přesně nastavíte svou velikost. A dále lze upravit úhel, který svírá reproduktorová část: v hlučném prostředí třeba na ulici si ji nastavíte tak, aby co nejvíc přiléhala k uchu a tím pádem se eliminovaly okolní zvuky, v tiché místnosti může být naopak od kanálku ucha o kousek dál.

 

Sluchátka A8 jsou vyrobena z ušlechtilého hliníku. O špičkové kvalitě zvuku je zbytečné se rozepisovat – sluchátka vyhrála řadu testů a hodnocení a stejně jako v případě jakéhokoli výrobku od legendární dánské značky máte jistotu, že kupujete skutečný high-end.

 

K dostání v několika různých barvách. Součástí balení je elegantní kožené pouzdro a čtyři páry náhradních návleků.

 

www.kd-elektronika.cz

 

220

 

219

 

218

 

221

 

 

Další příspěvky
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Zabití syna obrátí život Nelse Coxmana (Liam Neeseon), řidiče sněžného pluhu, úplně naruby. Nechápe, proč se jeho dítěti muselo něco...
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
O filmu Jaromíra Hanzlíka s Jaromírem Hanzlíkem v hlavní roli se mluví už delší dobu s velkým očekáváním. Jeden z...
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Remake slavného filmu Nedotknutelní dosud předcházela spíše pověst dalšího zbytečného filmu. Původní snímek z roku 2011 patří k tomu nejlepšímu,...