Bang & Olufsen Beoplay H6

Bang & Olufsen Beoplay H6

Trojice nových sluchátek z dílny dánských zvukových mágů hýří barvami

 

2-H6SE-14JS-17

 

Pecky nebo špunty, kterými nás zásobují desítky výrobců jako na běžícím pásu, jsou prakticky k ničemu: hodí se jen jako nouzové řešení, případně je se skřípějícími zuby používáme v zimě ve velkých mrazech, kdy se pod čepici nic jiného nevejde. Pořádný zvuk dokáže zajistit jedině klasická sluchátková konstrukce, která sice občas není příliš praktická, ale co do kvality zůstává nedostižná. Dokáže kompletně zakrýt uši ze všech stran a dovnitř nepustí nic, co by mohlo byť jen minimálně rušit zvuk ze sluchátek. To ostatně vědí také inženýři z Bang & Olufsen, kteří jako tradičně sestavili designový kousek ze špičkových materiálů s nadčasovým vzhledem. Na Beoplay H6 se člověk nemůže vynadívat, jsou překrásné a zároveň mají špičkové technické parametry. Sluchátka jsou potažena jemnou hovězí a jehněčí kůží, oba materiály jsou dostatečně trvanlivé, aby vydržely každodenní používání, a navíc časem získávají krásnou patinu.

 

Sluchátka, která váží 230 g, byla navržena tak, aby reprodukovala hudbu v původní podobě, bez jakýchkoliv vylepšení nebo „přepálení“ basů. Potěší možnost střídat připojení kabelu k pravému nebo levému náušníku podle toho, jak vám to právě lépe vyhovuje. Nechybí ani dálkový ovladač a mikrofon, a tak můžete ovládat připojené zařízení přímo z kabelu.

 

Nová sluchátková edice přichází ve třech veselých odstínech. Pokud váháte, jak tyto barvy popsat, pak vězte, že se jedná o „grafitovou růž“, „bronzový lístkový oříšek“ a „modrý kámen“… Šedohnědá kůže s lososovým kovem, to je prosím grafitová růž. Další varianta nabízí kombinaci bronzového oříšku s čokoládově hnědou a třetí model představuje světle šedou s kovovými odlesky zářivě modré. Pokud chcete spojit dokonalé technologické řešení a zároveň mít cool doplněk, pak asi nic lepšího neseženete.

 

Cena: asi 11 500 Kč

 

www.kd-elektronika.cz

 

1-H6SE-14JS-01

 

3-H6SE-14JS-009

 

6-H6SE-14JS-18

 

 

 

Další příspěvky
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Zabití syna obrátí život Nelse Coxmana (Liam Neeseon), řidiče sněžného pluhu, úplně naruby. Nechápe, proč se jeho dítěti muselo něco...
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
O filmu Jaromíra Hanzlíka s Jaromírem Hanzlíkem v hlavní roli se mluví už delší dobu s velkým očekáváním. Jeden z...
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Remake slavného filmu Nedotknutelní dosud předcházela spíše pověst dalšího zbytečného filmu. Původní snímek z roku 2011 patří k tomu nejlepšímu,...