Myší inovace – bezdrátový trackball Logitech jak ho neznáte

Myší inovace – bezdrátový trackball Logitech jak ho neznáte

Logitech představuje inovativní trackball

téměř po deseti letech. Model MX Ergo nabízí komfort přizpůsobený potřebám všem, kdo mají trackbally rádi, a hledají alternativy k myším a touchpadům. Trackball Logitech nabízí jedinečné možnosti nastavení náklonu, přesné sledování pohybu a možnosti připojení k více zařízení současně.

„Z nového trackballu máme skutečně radost. Je zpět, a lepší, než kdy byl. Myšlenku na inovaci podoby trackballu nám vnukli uživatelé našich produktů. Kreativně totiž hledají způsoby, jak dosáhnout pohodlí, jaké potřebují, když si někdy své trackbally podkládali různými klíny pro komfortnější úhel náklonu,“ řekl Anatoliy Polyanker, globální ředitel portfolia produktů a značek společnosti Logitech. „MX ERGO je náš první trackball s možností náklonu, jenž splňuje potřeby uživatelů, kteří chtějí největší pohodlí. Má přitom dokonalý design.“ 

Vychytaná ergonomie

Oproti standardním myším je svalové napětí v ruce při používání trackballu MX Ergo nižší až o 20 %. Pomocí nastavitelného pantu jde zvětšit úhel náklonu od 0 do 20 stupňů, což zlepšuje polohu zápěstí a jeho vybočení. Pečlivě tvarované provedení poskytne ruce plnou oporu pro dlaň i prsty, zatímco měkce pogumovaný povrch zajistí pevný a pohodlný úchop i při dlouhých hodinách práce.

Trackball MX Ergo nabízí nejmodernější technologii sledování pohybu, rychlejší a přesnější navigaci, Navíc s možností okamžitě přepnout mezi rychlým nebo precizním pohybem kurzoru stiskem tlačítka, a použít tak optimální ovládání v dané situaci. Bude-li aktivován režim precizního pohybu, rozsvítí se LED kontrolka, abyste se ve způsobu chování trackballu mohli snadno orientovat.

Trackball Logitech MX Ergo je vybaven dobíjecí baterií, která při plném nabití a podle způsobu používání vydrží až čtyři měsíce. Nicméně když zjistíte, že jste ji zapomněli dobít, stačí jedna minuta nabíjení, abyste získali dostatek energie na celý den používání.

Rozšířená využitelnost

Možnosti trackballu MX Ergo rozšiřují aplikace Logitech Easy-Switch a Logitech Flow. Díky aplikaci Logitech Flow a aplikaci Easy-Switch můžete trackball používat na více zařízeních současně a využívat možnosti sdílení na nové úrovni. Obě aplikace jsou k dispozici k bezplatnému stažení jako doplněk hlavního obslužného softwaru Logitech Options.

Provedení trackballu MX Ergo je velmi elegantní díky vysoce kvalitním materiálům, které padnou příjemně do ruky. Vzhled trackballu skvěle ladí s dalším příslušenstvím společnosti Logitech.  Například ze špičkové řady klávesnice Logitech Craft s inteligentním otočným voličem, dálkový ovladač prezentací Logitech Spotlight Presentation Remote nebo reproduktor Logitech MX Sound. Pokud tyto produkty zkombinujete, poskytnou vám příjemný pocit při jejich používání a současně bude mít vaše pracovní prostředí moderní a luxusní styl.

Trackball Logitech – cena a dostupnost

Trackball Logitech MX Ergo bude k dostání v České republice na Alza.cz za cenu 2 490 Kč nebo na adrese Logitech. Exkluzivní edice MX Ergo Plus je rovněž k dispozici na serveru Best Buy za 99,99 dolarů. Podrobnější informace můžete získat zde.

Trackball Logitech

Další příspěvky
Nikdy neodvracej zrak – příběh neobyčejně nadaného umělce
Nikdy neodvracej zrak – příběh neobyčejně nadaného umělce
Strhující příběh Kurta Barnerta (Tom Schilling) je inspirovaný životním příběhem dodnes žijícího německého malíře Gerharda Richtera, jehož osud ovlivnila smrt...
Hra o trůny skrývá nebezpečí různých počítačových útoků
Hra o trůny skrývá nebezpečí různých počítačových útoků
Fanouškové legendární ságy se konečně dočkali závěrečné řady oblíbeného seriálu. Ale na nové díly se dobře připravovali i kyberzločinci, kteří...
Hellboy, zplozenec pekla se vrací s plnou parádou a humorem
Hellboy, zplozenec pekla se vrací s plnou parádou a humorem
Od prvního filmu s hrdinou jménem Hellboy uplynulo už patnáct let. Podle komiksové série mu tehdy vdechl na filmovém plátně...