Canon LEGRIA mini

Canon LEGRIA mini

Nová videokamera pro hračičky nabízí skvělou flexibilitu a kreativní úhly natáčení

 

Mini_EU_1_SIL_PACK SHOT_FSL

 

Lehoučká a snadno přenosná kamera LEGRIA má ultra-širokoúhlý objektiv, multifunkční výklopný LCD displej, vestavěný stojan, špičkový HD zobrazovací systém a Wi-Fi. Díky stojanu si užijete zajímavé hands-free nahrávání – můžete vystoupit zpoza kamery a stát se součástí natáčeného děje.

 

Ultra-široký objektiv f/2,8 má 160° zorné pole při natáčení Full HD videí a pořizuje snímky ve 170° výseči pro snadné snímkování. Pokud jste konzervativnější, stačí jednoduchým poklepáním na LCD displej snížit zorné pole na detailnější úhel 71°. Výklopný a otočný dotykový displej s úhlopříčkou 6,8 cm je možné překlápět dozadu i směrem k předmětu, což nabízí řadu možností, jak si pohrát se stylem natáčení a obrazem. Detekce rotace spínače zajišťuje, že obraz je vždy natočen tou správnou stranou nahoru – bez ohledu na to, v jaké poloze se právě zařízení nachází.

 

Systém HS kombinuje citlivý back-iluminated 1,2/3″ CMOS snímač s platformou Canon DIGIC DV 4. To zajišťuje záznam bez třesu s minimem šumu a defektů. LEGRIA mini vám natočí kvalitní FullHD (1920 x 1080) video i za snížených světelných podmínek a pořídí fotky v rozlišení 12,8 MPix. O záznam zvuku se stará vestavěný stereo mikrofon – pro zvýšení jeho výkonu je zde funkce výběru audio scény. Live Streaming dálkové ovládání umožňuje ovládat kameru na dálku aplikací v chytrém telefonu nebo tabletu (platí pro iOS a Android). Režim Video Snapshot zaznamenává čtyřsekundové video při každém stisknutí spouště pro fotografii.

 

Cena: 7590 Kč

 

www.canon.cz

 

Mini_2_SIL_PACKSHOT_FSL

 

Mini_EU_4_SIL_PACK SHOT_FRT

Další příspěvky
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Zabití syna obrátí život Nelse Coxmana (Liam Neeseon), řidiče sněžného pluhu, úplně naruby. Nechápe, proč se jeho dítěti muselo něco...
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
O filmu Jaromíra Hanzlíka s Jaromírem Hanzlíkem v hlavní roli se mluví už delší dobu s velkým očekáváním. Jeden z...
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Remake slavného filmu Nedotknutelní dosud předcházela spíše pověst dalšího zbytečného filmu. Původní snímek z roku 2011 patří k tomu nejlepšímu,...