Cestovatelská aplikace Travel VR rozšiřuje navigaci Sygic

Cestovatelská aplikace Travel VR rozšiřuje navigaci Sygic

Světově největší databázi

panoramatických cestovatelských videí pro virtuální realitu nabízí navigace Sygic. Videa, uvedené spolu se značkami jako je CNN a The New York Times, obsahuje cestovatelská aplikace a naleznete je na stránce společnosti Samsungu v sekci Virtual Vacation.

Tvůrci navigací Sygic vyslali svého profesionálního cestovatele Michala na jednoroční cestu kolem světa. Měl za úkol vytvořit rozsáhlý soubor snímků z nejpůsobivějších globálních destinací. Natočená videa jsou použita v nové verzi aplikace Sygic Travel VR, kterou nyní společnost uvedla na trh.

Rozšířená virtuální realita (VR)

Aplikace Travel VR dále rozvíjí poslání Sygic poskytovat ty nejkvalitnější cestovní zážitky lidem po celém světě. Uživatelé se nyní mohou seznámit s nejlepšími destinacemi z pohodlí svých domovů. Díky tomu cestovatelům pomáhá lépe prozkoumat potenciální destinace, než si nějakou vyberou pro svou dovolenou. Sygic v současnosti jako první na světě nabízí možnost podniknout cestu prostřednictvím 360° virtuální reality. Vše je doplněno mluveným komentářem o 40 destinacích, které jsou aktuálně na seznamu. Databáze pokrývá téměř 5 000 unikátních cestovatelských videí ve formátu 360° a fotografií z celého světa. Nová verze aplikace má rovněž nový design pro 3D uživatelské rozhraní s lepší nabídkou videí.

„Sygic si klade za cíl prozkoumat mezní možnosti navigace, což je koncept, který přímo přispěl k podpoře našeho věhlasu jako vedoucí společnosti v oblasti navigací“ uvedl Michal Štencl, CEO ve společnosti Sygic.  „Jsme skutečně hrdi na to, že můžeme nabídnout nové nejmodernější funkce, jaké jsou obsaženy v naší nové aplikaci, a přenést používání virtuální reality na vyšší úroveň.“

Cestovatelská aplikace

Tato aplikace od Sygic zasahuje do dvou tržních segmentů, které vykazují zdravý růst: cestování a VR. Odhaduje se, že globální trh s cestováním do roku 2022 vygeneruje až 1 miliardu USD, přičemž k prudkému růstu dochází zejména na rozvíjecích se trzích. Očekává se, že segment VR bude mít ještě rychlejší růst, přičemž odborníci očekávají, že prodej náhlavních displejů (HMD) dosáhne téměř pětinásobku prodeje iPhonů v období mezi 2014 a 2018.

Technologie virtuální reality přetváří celou řadu odvětví (nejen cestování) změnou způsobu, jakým spotřebitelé zacházejí s videem. A protože Sygic je první, kdo nabízí 360° virtuální cestování, tato společnost vnáší revoluci do způsobu, jakým cestovatelé plánují své potencionální dovolené a poznávají nové destinace.

O navigacích Sygic se více dozvíte zde.

Ke stažení je aplikace pro Android k dispozici v Google Play a App Store.

Cestovatelská aplikace Sygic Cestovatelská aplikace Sygic

Další příspěvky
Kapesní Hi-Res přehrávač Pioneer pro hudební labužníky
Kapesní Hi-Res přehrávač Pioneer pro hudební labužníky
Co si budeme povídat, poslouchat hudbu přes pecky nebo špunty z mobilu má své limity. A mnozí z nás máme...
Flash disk AI720 na cesty se dvěma typy konektorů
Flash disk AI720 na cesty se dvěma typy konektorů
Šikovný nástroj pro mobilní použití představila společnost Adata Technology. Stylový flash disk i-Memory AI720, je pouze 7,5 mm tenký a...
Joachim Trier – rozhovor s režisérem filmu Thelma
Joachim Trier – rozhovor s režisérem filmu Thelma
Řekne-li se norský film, většině se asi vybaví kultovní komedie Bårda Breiena Kurz negativního myšlení (2006). Jiní si naopak vystačí...