Changhong UHD55B6000IS

Changhong UHD55B6000IS

4K televize za necelých 35 000 Kč. Made in Nymburk

.
l_21802479_001.

.

Před koncem roku o sobě dal vědět čínský Changhong, který své televize montuje mimojiné v Nymburce.

.

Changhong nejdřív představil na veletrhu China Science and Technology City Fair v Mianyangu svůj první prohnutý model s typovým označením 3D55C8000i. Novinka patří mezi vlajkové lodě produktové řady C8000. Korejské a japonské značky už prohnuté televize nějaký čas vyrábějí, Changhong je prvním čínským výrobcem, který je následuje.

.

Jen o pár dní později značka oznámila, že z výrobních pásů nymburské továrny bude sjíždět zbrusu nový přístroj s ultra HD rozlišením. 4K smart televize UHD55B6000IS s úhlopříčkou obrazovky 55 palců je v prodeji za sympatických 34 990 Kč (zatím je k dostání v prodejnách řetězce Okay). Novince v líbivém metalickém designu s operačním systémem Opera nechybí integrovaná wi-fi a aktivní 3D obraz (součástí balení jsou dvoje 3D brýle).

.

Právě 4K je tím, na co se v blízké budoucnosti soustředí hlavní pozornost výrobců. Evoluce je v tomto byznysu neúprosná: kdo se včas nepřizpůsobí, vypadne z kola ven. Changhong tedy dává důrazně najevo, že je třeba s ním do budoucna počítat. S touto cenou za 4K televizi má velkou šanci uspět.

.

www.changhongeurope.cz

Další příspěvky
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Slavný filmový režisér Salvador Mallo (Antonio Banderas) dosáhl takřka všeho, co ve svém oboru mohl dokázat. Nikdo však netuší, jaká...
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Nový model je vybavený snímačem o velikosti 43,8 mm x 32,9 mm, který je zhruba 1,7krát větší, než standardní 35mm...
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Okamžitou projekci přes USB-C z notebooků, stolních počítačů i MacBooků umožňuje bezdrátová projekce BenQ InstaShow. Nová verze s označením WDC10C...