Elektronická recepční nemarodí, ani nejezdí na dovolenou

Elektronická recepční nemarodí, ani nejezdí na dovolenou

Česká společnost M2C,

nabízející služby integrovaného facility managementu v 11 zemích Evropy, vyvinula produkt M2C E-Reception. Jde o unikátní technologii s non-stop provozem, která výrazné zefektivnění obslužnosti budov. Elektronická recepční představuje širokou možnost využití v administrativních budovách, nemocnicích, hotelích, logistických centrech nebo státních úřadech a ve školách. 

„Na základě potřeb našich klientů jsme vyvinuli produkt, který lze snadno uzpůsobit pro různá využití. V různých objektech v objektech a všech možných zaměření. Zejména v administrativních budovách s vysokou frekvencí návštěv tato technologie výrazně usnadní a zrychlí jejich registraci. Ohlášení i navigaci na požadovanou schůzku. Jde o platformu, jejíž funkce lze dále rozvíjet a modifikovat na základě individuálních požadavků klienta,“ říká Matěj Bárta, generální ředitel M2C.

Poptávka po tomto řešení roste v poslední době ze strany provozovatelů administrativních budov, obchodních center a hotelů. M2C E-Reception lze využít mnoha způsoby. Mimo jiné jako hotelový check-in a kiosek na vjezdech do logistických areálů. Dále výdej benefitních karet a dárkových poukazů v obchodních centrech nebo registraci pacientů na soukromých klinikách.

Elektronická recepční načte kód a naviguje

Ústřední komunikační platformou je velký dotykový displej, na kterém návštěvník snadno zvolí důvod návštěvy a robot ho poté naviguje dále. Technologie naskenuje a následně ověří pravost požadovaného dokladu. V případě dopředu sjednané návštěvy načte QR kód, který je zaslán formou MMS nebo emailem. Návštěvníkovi vydá přístupovou kartu pro otevření dveří nebo přivolání výtahu s dopravou do patřičného patra. V případě nestandardního požadavku či problému se návštěvník spojí s operátorem. „Díky M2C E-Reception klienti mohou uspořit peníze, čas a mohou se zařadit mezi firmy, které mezi prvními využívají tuto technologickou novinku,“ dodává Matěj Bárta.

V České republice se jedná o první univerzální řešení použitelné pro nejrůznější typy budov. Časem jistě dostane recepční i půvabnější, osobnější tvář, aby se k ní návštěvníci rádi vraceli. A zanedlouho si s ní jistě zkrátíte například dobu čekání milou konverzací.

O dalších robotických aktivitách z poslední doby si můžete přečíst zde.

Další příspěvky
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Slavný filmový režisér Salvador Mallo (Antonio Banderas) dosáhl takřka všeho, co ve svém oboru mohl dokázat. Nikdo však netuší, jaká...
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Nový model je vybavený snímačem o velikosti 43,8 mm x 32,9 mm, který je zhruba 1,7krát větší, než standardní 35mm...
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Okamžitou projekci přes USB-C z notebooků, stolních počítačů i MacBooků umožňuje bezdrátová projekce BenQ InstaShow. Nová verze s označením WDC10C...