Genius SlimStar T8020

Genius SlimStar T8020

Bezdrátová klávesnice s integrovaným touchpadem

 

SlimStar T8020-1

 

Genius představil bezdrátovou klávesnici SlimStar T8020 navrženou speciálně pro ovládání Windows 8. Klávesnice nabízí vedle tenkého designu i dotykovou plochu kombinovanou s numerickou klávesnicí. Díky tomu můžete ovládat počítač i prostřednictvím dotykových gest.

 

SlimStar T8020 využívá 2,4GHz bezdrátovou technologii zajišťující komunikaci s nanopřijímačem, který se zapojuje do USB portu v počítači nebo notebooku. Hlavní poznávacím znakem této periferie je ale dotykový touchpad v pravé části zařízení. Ten slouží jako běžná numerická klávesnice, zároveň ale jeho hladký povrch umožňuje zadávání dotykových gest podobně jako na displeji tabletu. Pohybem prstů můžete přibližovat a oddalovat obraz, přecházet mezi stránkami nebo rolovat vertikálně i horizontálně v dokumentech nebo prohlížeči.

 

K dispozici je navíc dalších jedenáct kláves pro ovládání multimédií, internetu, nebo vypnutí počítače, které usnadňují a zrychlují práci. Novinka se postará o přesné zadávání dat do počítače pomocí konvenční klávesnice, a zároveň ovládání gesty, které umožňuje dotyková technologie.

 

Cena: 824 Kč

Další příspěvky
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Místo aby si užíval důchodu, věnuje se Earl Stone (Clint Eastwood) podnikání s květinami. Ovšem nelehká finanční situace a neplacení...
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Výzkumný tým Check Point Research objevil masivní mobilní adwarovou kampaň. V oficiálním obchodě s aplikacemi Google Play bylo 210 infikovaných...
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
Uběhlo přesně 30 let od vytvoření World Wide Webu. K této příležitosti se více než 11 000 respondentů z Evropy,...