Happy Plugs

Happy Plugs

Sluchátka a mobilní příslušenství Made in Sweden

 

Happy_Plugs_Green_7719_02_7350063030180

 

Švédská značka Happy Plugs nabízí cool sluchátka v šestnácti různých barvách. Pokud patříte mezi jedince, kteří se rádi barevně sladí, pak si mezi nimi vyberete model vhodný k jakémukoli mundůru. A jinak určitě neurazíte přítelkyni, když jí tahle sluchátka věnujete k narozeninám.

 

Díky veselým pastelovým barvám sluchátka Happy Plugs poznáte už z hodně velké dálky. Na designu si výrobce dal opravdu záležet, je to vidět už při vybalování: sluchátka jsou balená v minimalistické krabičce tak, aby připomínala dvě noty na notové osnově. Sluchátka, která můžete samozřejmě používat také jako handsfree, jsou k dostání ve dvou různých konstrukčních provedeních: pecky a špunty. K většině z šestnácti nabízených barev si můžete přikoupit také kabely a kryty k mobilním telefonům. Další položkou v  švédské značky jsou pouzdra pro iPad Air a iPad Mini.

 

V aktuální nabídce jsou k dispozici modely v pastelově žluté, zelené, oranžové, růžové, levandulové, fialové, červené, tyrkysové, dvou odstínech modré a samozřejmě povinné černé a bílé. A skutečně exkluzivní je lesklá stříbrná, zlatá a nejnovější červenozlatá barva, nic podobného jste určitě ještě neviděli. Kromě toho jsou zde pouzdra pro iPhone 5/5S, 5C a Samsung Galaxy S4 ve stejných barvách (kromě obou zlatých a stříbrné) a nakonec ještě kabely v devíti různých barvách. V budoucnu přijdou další barevné varianty, stylisté značky pečlivě studují módní trendy a navrhují nové barvy ke každému ročnímu období.

 

K dostání v obchodech Alza.cz, Mall.cz, iWant, iStyle, iStores, Zoot.cz, Mobil Pohotovost, apod.

 

www.happyplugs.com

 

iPhone_Case_V_ Spectrum

 

In_Ear_V_Spectrum

 

Samsung Spiral

 

Happy Plugs Black 04

 

 

 

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...