Huawei Ascend D2

Huawei Ascend D2

Čtyřjádrový procesor, 5“ FullHD displej, 13 MPix rozlišení a odolnost proti prachu a vodě

 

d2_01_butterfly_

 

Huawei představil svůj nový přírůstek do řady smartphonů Ascend. Novinka má OS Android 4.1, čtyřjádrový procesor Huawei K3V2 s frekvencí 1,5 GHz a 13 MPx a fotoaparát s BSI snímačem a podporou HDR. Pětipalcový LCD displej FHD IPS+ 443 PPI Super Retina s rychlou odezvou a rozlišením 1920 x 1080 bodů je ideální pro přehrávání videí v rozlišení full HD 1080. Displej chrání sklo Corning Gorilla odolné proti poškrábání. Ascend D2 má stupeň odolnosti proti prachu a vodě IPX 5/4.

 

Huawei Ascend D2 má 13 MPx fotoaparát BSI, který umožňuje mimojiné nastavit manuálně barevnou teplotu snímků. Baterie s kapacitou 3000 mAh je optimalizovaná pomocí inteligentních technologií na úsporu energie QPC a ADRX. Technologie QPC snižuje spotřebu energie automatickým vypnutím přenosového obvodu, když neprobíhá přenos dat. Technologie ADRX zjišťuje a automaticky nastavuje cyklus DRX na základě stavu sítě, a tím snižuje spotřebu energie v pohotovostním režimu o více než 20 %. Díky vlastní rychlonabíjecí technologii Huawei se model Ascend D2 podle údajů výrobce nabije o 30 % rychleji než většina smartphonů podobných parametrů.

 

Díky funkci „super hands-free“ se Ascend D2 může proměnit v přenosný konverzační a komunikační portál, který přijímá zvuky do vzdálenosti 1,5 metru. Podporuje i zvuk Dolby surround a stereo nahrávání. Stylový a elegantní přístroj s hliníkovým tělem a kovovou konstrukcí váží 170 g a měří 9,4 mm.

 

www.Huaweidevice.com

 

www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

 

slide22_2k_

Další příspěvky
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Místo aby si užíval důchodu, věnuje se Earl Stone (Clint Eastwood) podnikání s květinami. Ovšem nelehká finanční situace a neplacení...
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Výzkumný tým Check Point Research objevil masivní mobilní adwarovou kampaň. V oficiálním obchodě s aplikacemi Google Play bylo 210 infikovaných...
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
Uběhlo přesně 30 let od vytvoření World Wide Webu. K této příležitosti se více než 11 000 respondentů z Evropy,...