Indaput: nový obchod s příslušenstvím pro přístroje značky Apple

Indaput: nový obchod s příslušenstvím pro přístroje značky Apple

V Indaputu koupíte pouzdra a další doplňky pro iPhony a iPady

 

Indaput3

 

Pokud vlastníte některý jablečný produkt, pak jistě víte, že s nabídkou značkového příslušenství to u nás stále není nijak slavné. Teď přichází nový prodejce, který se chlubí nejširší nabídkou příslušenství pro výrobky značky Apple v České republice. Specializovaný obchod Indaput své brány otevřel v pražské ulici V Jámě, jen coby kamenem dohodil od Václavského náměstí. K iPhonům i iPadům zde seženete nejen lahůdková pouzdra a další příslušenství, ale také si je zde můžete nechat opravit: prodejna totiž zároveň slouží jako autorizovaný servis.

 

V obchodě najdete stylové, praktické nebo odolné kryty od značek STK, Beyzacases nebo Otterbox. Kromě toho je Indaput jediným českým distributorem legendární značky Case-Mate pro ČR, v nabídce tudíž najdete i její nejnovější kolekci krytů. Další vychytávkou, kterou jinde neseženete, jsou dřevěná pouzdra českého výrobce Thorncase. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, pak vězte, že si na ně můžete nechat laserem vygravírovat svůj vlastní motiv. Kromě pouzder jsou v obchodě k dostání také všechny možné redukce, kabely, fólie či stojánky. Mezi další zajímavý sortiment patří sluchátka Jays T-Jays nebo přes operační systém iOS ovládané modely helikoptér a autíček. Součástí již zmíněného autorizovaného servisu pro telefony iPhone je služba, kdy si personál servisu pro váš nefunkční přístroj přijede kamkoli v Praze a po opravě vám jej zase přiveze kam budete chtít. Zdarma. Standardní opravy umějí udělat na počkání.

 

Prodejnu najdete na adrese V Jámě 1, Praha 1, otvírací doba ve všedních dnech je od 10:00 do 18:00, v sobotu od 10:30 do 18:30 hodin. Současně s otevřením kamenného obchodu spustil Indaput také nový e-shop.

 

www.indaput.cz

 

Indaput2

 

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...