Kamera Huddly se díky vlastní inteligenci sama učí

Kamera Huddly se díky vlastní inteligenci sama učí

Umělá inteligence

proniká do čím dál většího množství produktů spotřební elektroniky. Inteligentní (web)kamery stejnojmenné norské společnosti na českém trhu představuje firma Audiopro. Že kamera Huddly není jen běžná webkamera dokazuje svými zobrazovacími a softwarovými funkcemi. Její výjimečnost spočívá v tom, že je softwarově updatovatelná. Softwarová platforma Huddly Vision zajišťuje to, že se kamery stále vyvíjejí a reagují na nové potřeby. Díky ní je možné udržet krok s dynamickým vývojem v oboru týmových videokonferencí a pružně přidávat nové vlastnosti v rámci stávajícího produktu.

Kamera Huddly je chytrá

Tyto kamery jsou kombinací kvalitního hardwaru, silné softwarové platformy a zapojení prvků umělé inteligence. Zatímco většina technologií rychle stárne, produkty Huddly zůstávají takříkajíc stále mladé. Jsou navržené tak, aby dokázaly průběžně vylepšovat své možnosti. Lze je snadno integrovat do stávajících řešení. Jsou flexibilní, a použitelné kdekoliv.

Sama reaguje

Kamera Huddly IQ dokáže například vidět i chápat okolní prostředí, a díky zabudovanému neuronovému procesoru na něj v reálném čase reaguje. Průběžně detekuje osoby, které se účastní jednání, a zaostřuje na ně. Odpadá tak potřeba kameru v průběhu jednání obsluhovat a lidé se mohou plně koncentrovat na obsah schůzky. S funkcí Genius Framing dokáže IQ v rámci svého 150° širokého zorného pole lidi sama detekovat a automaticky je „orámovat“.

Huddly IQ také pomáhá firmám a organizacím vytvořit přehled, jakým způsobem jsou jejich jednací prostory využívány. Díky nástroji Huddly InSights API mají k dispozici kvalitní analytická data. USB napájení a kompatibilita s jakoukoliv operační platformou dělají z IQ ideální kameru pro menší zasedačky, konferenční místnosti střední velikosti či otevřené pracovní prostory. Stačí ji jenom zapojit a jste připraveni.

Technické parametry

Operační systém: Windows, MacOS, Chrome, Linux

Snímač: CMOS Sony 1/2.3”

Rozlišení: 12 MPix, HD 1080, UHD 4K, 30 fps

Poměr stran: 16:9

Způsob připojení: USB 3.0

Barva: matně černá

Rozměry (mm): 72 x 64 x 40

Hmotnost: 120 g

O rozvoji umělé inteligence v ČR si můžete přečíst zde.

Zajímavá kamera do auta například zde.

Kamera Huddly

Další příspěvky
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Slavný filmový režisér Salvador Mallo (Antonio Banderas) dosáhl takřka všeho, co ve svém oboru mohl dokázat. Nikdo však netuší, jaká...
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Nový model je vybavený snímačem o velikosti 43,8 mm x 32,9 mm, který je zhruba 1,7krát větší, než standardní 35mm...
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Okamžitou projekci přes USB-C z notebooků, stolních počítačů i MacBooků umožňuje bezdrátová projekce BenQ InstaShow. Nová verze s označením WDC10C...