Kamera Samsung Gear 360 natáčí panoramatická videa 360°

Kamera Samsung Gear 360 natáčí panoramatická videa 360°

Neobvyklá kamerka se dvěma objektivy

Kamera Samsung Gear 360 je vybavena dvěma objektivy s efektem rybího oka, přičemž oba mají 15megapixelové snímače. Uživatelům tak umožňují zachytit 360° videa ve vysokém rozlišení (3840×1920) a zároveň podporují 30megapixelové statické snímky. Lze také pořizovat 180° širokoúhlá videa a obrázky s použitím pouze jedné strany objektivu. Díky objektivu Bright Lens F2.0 zachycuje snímky ve vysokém rozlišení i za zhoršených světelných podmínek, ve kterých mohou uživatelé vytvářet i plně panoramatická videa.

Lehký, kompaktní design a kulatý tvar Samsung Gear 360 zaručují dobrou manipulaci při natáčení na cestách i při indoorových aktivitách. Ve výbavě Gear 360 nechybí malý stativ, a je kompatibilní také se širokým výběrem doplňků a stojanů na trhu.

Propojení na sítě

Při synchronizaci Gear 360 se smartphony Samsung Galaxy lze sledovat náhled nahrávaného obsahu v reálném čase. Kamera automaticky nabídne natočený obsah k zobrazení a uložení ve smartphonu nebo ke sdílení přímo na sociální sítě Facebook i Google Street View. Skutečný 360° zážitek při sledování vlastního obsahu si uživatelé vychutnají s brýlemi Samsung Gear VR. Všechny tyto funkce jsou dostupné prostřednictvím mobilní aplikace Samsung Gear 360 Manager, která je ke stažení na Galaxy Apps a Google Play. Speciální PC software Gear 360 Action Director pak nabízí rozšířené možnosti úprav obsahu.

„Umožnit našim zákazníkům vytvořit si vlastní virtuální obsah je postupným a logickým krokem, který opět posouvá hranice mobilních zkušeností. Kombinace brýlí Gear VR a kamery Gear 360 poskytuje nevšední vizuální zážitek a zcela mění zaběhnuté limity v pořizování a sledování obsahu,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Samsung Eletronics Czech and Slovak.

Samsung Gear 360 je kompatibilní jen s některými smartphony Samsung včetně nejnovějších modelů Galaxy S7 a Galaxy S7 edge, Galaxy S6 edge+, Galaxy Note 5, Galaxy S6 edge a Galaxy S6.

K dispozici je ve značkových prodejnách Samsung a u obchodních partnerů za doporučenou maloobchodní cenu 9990 Kč včetně DPH.

kamera: dva CMOS 15megapixelové snímače a objektivy s efektem rybího oka

video: MP4 (H.265) s rozlišením 3840×1920 (30 fps)

audio: MP3, M4A, AAC, OGG

paměť: karta MicroSD (až do 200 GB)

konektivita: WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4/5GHz), WiFi Direct, BT v4.1, USB 2.0, NFC

xGear 360 Left xGear 360 Front 02 01

Další příspěvky
Tenkrát v Hollywoodu je poslední i předposlední Tarantinův film
Tenkrát v Hollywoodu je poslední i předposlední Tarantinův film
Konec šedesátých let představoval velké změny v americké společnosti. Prezident Kennedy byl zavražděn, zuřila druhá válka ve Vietnamu, své zájmy...
Asus ZenBook Pro Duo – notebook se dvěma displeji
Asus ZenBook Pro Duo – notebook se dvěma displeji
Unikátní notebook se dvěma displeji Asus ZenBook Pro Duo (UX581) přichází na český trh. Hlavní 15,6palcový dotykový panel doplňuje ještě...
Slunovrat – slavnost se stane usměvavým peklem na zemi
Slunovrat – slavnost se stane usměvavým peklem na zemi
Skupina amerických vysokoškoláků se vypraví do Švédska. Jede s nimi i Dani (Florence Pugh), přítelkyně jednoho z nich, Christiana (Jack...