Kazam Tornado 348

Kazam Tornado 348

Aktuálně nejtenčí smartphone na světě pochází z dílny britské značky Kazam

 

tornado-3

 

Do lítého souboje o nejtenčí telefon světa vstoupila také značka Kazan a její nejnovější příspěvek do kategorie „žiletkovitých“ přístrojů aktuálně obsadil vedoucí příčku. Kazan Tornado 348 má 5,15 mm tenké tělo a ochranné sklo Gorilla Glass z obou stran.  A my můžete jen hádat, kdo překoná bájnou laťku tloušťky 5 mm…?

 

Tornado 348 není jen tenký, ale také hodně lehký, jeho váha činí pouhých 95,5 g. Možná si říkáte, jestli se nebude v kapse ohýbat podobně jako nedávno představený výrobek jisté ovocnářské značky, ale unibody konstrukce ze slitiny hliníku a hořčíku by měla být dostatečně pevná. Navíc tělo telefonu je z obou stran pokryté tvrzeným sklem Gorilla Glass. Kolem HD AMOLED displeje s úhlopříčkou 4,8 palců je 1,8 mm rámeček. Zařízení pohání osmijádrový procesor s taktem 1,7 GHz. Vnitřní paměť má velikost 16 GB, doplňuje ji RAM 1 GB. Hlavní fotoaparát na zadní straně má rozlišení 8 Mpix, přední „chatovaní“ je dvoumegapixelový. Co se týká operačního systému, je zde samozřejmě Android, konkrétně nejnovější verze  4.4 Kit Kat. Baterie má kapacitu 2050 mAh, zařízení podporuje také rychlé datové přenosy LTE a (bez)dotykovou technologii NFC. Telefon bude v prodeji v elegantní černé barvě nebo v bílé s kovovým rámečkem v odstínu champagne.

 

Kazam Tornado 348 má stejně jako všechny ostatní smartphony britské značky nadstandardní záruku výměny displeje. Pokud se displej telefonu nebo krycí sklo rozbije v prvním roce od koupi zařízení, výrobce jej zdarma vymění.Pro získání záruky stačí přístroj registrovat na oficiálních stránkách www.kazam.mobi a kontaktoval servisní středisko VSP Data.

 

Cena: 6999 Kč

 

www.tornado348.com

 

kazam-thunder-348-3-jpg-1d8b9c57,630,0,0,0

 

kazam-thunder-348-2-jpg-46bd399e,630,0,0,0

 

Tornado348-HandsOn-11-580-90

 

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...