Konvertibilní notebook Alcatel – tři pomocníci v jednom těle

Konvertibilní notebook Alcatel – tři pomocníci v jednom těle

Alcatel PLUS 10 – zařízení 2v1 s LTE a Windows 10

Alcatel začal v Česku prodávat své první zařízení 2 v 1, malý konvertibilní notebook s operačním systémem Windows 10 Home. Model PLUS 10 můžete využívat hned třemi způsoby – v režimu tabletu, notebooku nebo v režimu multimediálního přehrávače, který slouží zejména k pohodlnému sledování videa.

PLUS 10 si s sebou vezmete kamkoli chcete – do kanceláře, do parku, stejně jako do obýváku nebo na chatu. Toto univerzální zařízení splní nároky dnešních uživatelů, ať už chtějí pracovat nebo se bavit, a to bez ohledu na to, kde právě jsou.

Tři způsoby použití

Mobilní kancelář: Klávesnice PLUS 10 nabízí uživatelský komfort obvyklý u běžných notebooků a podporuje 4G LTE i Wi-Fi konektivitu. Díky kombinaci procesoru Intel Cherry Trail a operačního systému Windows 10 ani nepostřehnete, že právě nepracujete na stolním počítači. V režimu notebooku lze pohodlně psát dokumenty nebo vytvářet tabulky, stejně jako sdílet prezentace. K PLUS 10 můžete připojit USB externí disk, myš nebo sekundární displej v podobě monitoru či projektoru. Vestavěnou paměť o kapacitě 32 GB kdykoli rozšíříte pomocí SD karty, na kterou si uložíte další dokumenty, fotky nebo videa.

PLUS 10_LAPTOP MODE_1
Centrum zábavy: PLUS 10 lze používat také v multimediálním režimu, který slouží ke sledování videí nebo filmů. To vám zpříjemní duální přední reproduktory s Intel HD Audio v kombinaci s jasným 10,1“ IPS HD displejem (1280 x 800).

PLUS 10_SILVER_DOCK MODE

Společník na cestách: PLUS 10 se snadno přenáší díky kompaktní velikosti a tomu, že je až o 40 % lehčí než notebooky ve stejné třídě. Když ho odpojíte od klávesnice a použijete jako tablet, můžete brouzdat po webu, hrát hry nebo ho používat jako čtečku elektronických knih.

PLUS 10_TABLET MODE

Dvojitá baterie a podpora LTE sítí
PLUS 10 s vámi dokáže držet krok po celý den, ať pracujete, nebo si jen hrajete. Vděčí za to hned dvěma bateriím. Jedné v tabletu, druhé v klávesnici. Celková kapacita 8410 mAh zajistí až 8 hodin provozu. Unikátní klávesnice podporuje datové sítě 4G LTE s rychlostí stahování až 150 Mb/s. To znamená, že z PLUS 10 si snadno a rychle vytvoříte vlastní Wi-Fi síť, k níž připojíte až 15 dalších zařízení. Zařízení PLUS 10 v elegantním kovově stříbrném provedení je na českém trhu k dispozici za cenu 8999 Kč s DPH.

parametry_plus

Další příspěvky
Tenkrát v Hollywoodu je poslední i předposlední Tarantinův film
Tenkrát v Hollywoodu je poslední i předposlední Tarantinův film
Konec šedesátých let představoval velké změny v americké společnosti. Prezident Kennedy byl zavražděn, zuřila druhá válka ve Vietnamu, své zájmy...
Asus ZenBook Pro Duo – notebook se dvěma displeji
Asus ZenBook Pro Duo – notebook se dvěma displeji
Unikátní notebook se dvěma displeji Asus ZenBook Pro Duo (UX581) přichází na český trh. Hlavní 15,6palcový dotykový panel doplňuje ještě...
Slunovrat – slavnost se stane usměvavým peklem na zemi
Slunovrat – slavnost se stane usměvavým peklem na zemi
Skupina amerických vysokoškoláků se vypraví do Švédska. Jede s nimi i Dani (Florence Pugh), přítelkyně jednoho z nich, Christiana (Jack...