Lenovo Yoga – mimořádně tenký kovový fešák se 4K displejem

Lenovo Yoga – mimořádně tenký kovový fešák se 4K displejem

Nápadně štíhlý konvertibilní notebook

Lenovo Yoga 910 se 14,3mm profilem je jedním z nejvýkonnějších vícerežimových zařízení na trhu se sedmou generací procesorů Intel Core i5 a Core Core i7. YOGA 910 zároveň přináší řadu vylepšení pro práci i zábavu.

Volitelně přichází s 4K (UHD IPS) nebo Full HD IPS displejem s 5mm rámečkem, který nabízí o 10 procent větší zobrazovací plochu a o 14 procent větší hustotu pixelů ve srovnání s předchozím modelem. Uživatelé se tak mohou těšit na ostřejší a jasnější obraz. Samozřejmostí je stoprocentní pokrytí barevného prostoru s RGB pro co nejpřesnější zobrazení barevné škály při prohlížení fotografií nebo sledování videí. Kvalita zvuku při poslechu hudby je podpořena technologií Dolby Audio Premium. Uživatelé mohou pracovat nebo sledovat filmy až 15,5 hodiny, aniž by se museli starat o výdrž baterie.

Lenovo yoga

Čtečka otisků prstů

Jelikož uživatelé požadují pohodlnější možnosti přihlášení do počítače, je Yoga 910 vybavena vestavěnou čtečkou otisků prstů. Ta poskytuje nejen větší pohodlí, ale i vyšší míru zabezpečení. S pomocí programu Windows Hello se mohou uživatelé do svého počítače přihlásit pouhým dotykem prstu. Aplikace Lenovo App Explorer zase umožňuje přizpůsobit oblíbené aplikace jako Skype, Facebook nebo Netflix svým vlastním potřebám.

Inspirací pro Lenovo Yoga byly hodinky

Počítače jsou s námi často po celý den. Yoga 910 je z toho důvodu vybavena novým celokovovým krytem v barevných provedeních Champagne Gold, Platinum Silver a Gunmetal. Samozřejmostí jsou charakteristické otočné panty, díky kterým lze notebook využít zcela flexibilně – uživatelé mohou psát v režimu Notebook, prezentovat v režimu Stojánek, sledovat videa v režimu Stan nebo vyhledávat informace v režimu Tablet. Panty, inspirované řemínkem luxusních hodinek, nyní poskytují ještě plynulejší a přesnější přechody mezi jednotlivými režimy. Společně s notebookem je možné také pořídit elegantní myš Yoga, která slouží i jako dálkové ovládání.

Konvertibilní notebook Lenovo Yoga 910 s Windows 10 bude na našem trhu dostupný koncem října 2016 za cenu začínající na 34 999 Kč včetně DPH.

www.lenovo.cz

Lenovo yoga

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...