Letní výběr aplikací pro vaši Lumii

Letní výběr aplikací pro vaši Lumii

V létě, době cestování, koupání a outdoor sportů, najde váš smartphone jistě své využití. Pokud už vás omrzelo hledání nejlepších aplikací a rádi byste šli najisto, zkuste následující aplikace, které vaši Lumii oživí a promění ji v pravého letního partnera.

Assistant

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/8b89832b-684b-44d8-a3ab-6102323df4e8

Umíte anglicky? Pak si ušetříte zadávání textu při vyhledávání informací. Tato aplikace udělá z vašeho telefonu nikdy neodmlouvající asistentku, která je k dispozici 24 hodin denně. Pomůže vám najít informace, které hledáte, přidá post na Facebook nebo Twitter, vytočí telefonní číslo, zkrátka je po ruce vždy, když ji potřebujete.

Alkoholmetr

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/9897c741-8080-43cb-a7b6-327bac9373e4

Za jak dlouho budu moci zase řídit, když jsem ty 3 piva zapil ještě jednou vodkou? Na to odpoví tato aplikace. Jednoduše zadáte co a kdy jste vypili a algoritmy spočítají, kdy budete moci usednout za volant. Zohledňuje se pohlaví, hmotnost, věk i to, jak často pijete a jak rychle tedy dokážete odbourávat.

Creative Studio

http://windowsphone.com/s?appid=55a4097e-d65f-4a77-81a3-7fec8bacdedd

Jsou vaše fotografie příliš nudné? Aplikace Creative Studio je dokáže oživit a ozvláštnit. K dispozici jsou nejen filtry, ale také nástroje pro jednoduchou úpravu fotografií, jako je její oříznutí, upravení jasu a kontrastu, změna barev a podobně. S tímto programem už nebudete muset upravovat fotografie v počítači.

CHMI Meteoradar

http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/d3677aef-12e8-422f-8ca9-8e976d826468

Pokud vám nestačí jednoduchá předpověď počasí, ve které vidíte smějící se sluníčko nebo uplakaný mráček, zkuste tuto aplikaci. Živě přenáší data z meteorologického radaru, takže se zpožděním maximálně 15 minut uvidíte, kde prší a díky animaci také zjistíte, kam se bude bouřka pohybovat a zda vás zasáhne.

Sdílení kontaktů

http://windowsphone.com/s?appid=feb55f4c-1e2d-497e-b1ee-fce04a9a11ae

Systém Windows Phone neumí jednoduše a rychle poslat „vizitku“ kontaktu. Problém řeší tato aplikace přímo od Nokie. Stačí vybrat kontakt a jeho detaily, které chcete sdílet (adresu, telefon, e-mail, fotografi…) a odeslat ji. Kontakt lze odeslat jak formou SMS, tak formou e-mailu, kdy odejde jako elektronická vizitka.

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...