LG PD233 Pocket Photo: mobilní bezdrátový tisk

LG PD233 Pocket Photo: mobilní bezdrátový tisk

Miniaturní tiskárna LG Pocket Photo pro tisk a úpravu fotografií na cestách

 

LG_Pocket_Photo_05

 

Fotografie pořízené smartphonem nebo jiným mobilním zařízením si můžete kdykoli a kdekoli vytisknout na mobilní tiskárně LG PD233 Pocket Photo. Tiskárna s bezdrátovou konektivitou (podporuje technologie Bluetooth a Near Field Communication – NFC) je tak ideálním doplňkem chytrých telefonů s operačním systémem Android nebo iOS.

 

Stylová tiskárna s rozměry 72 x 120 x 24 mm a hmotností pouhých 215 gramů patří mezi nejmenší a nejlehčí přístroje této kategorie. Připojení zajišťuje bezplatná aplikace Pocket Photo, jejíž součástí je řada editovacích nástrojů pro jednoduché úpravy snímků.  Možnost opatřit tištěné fotografie QR-kódy přináší zajímavý způsob spojení vašich snímků s on-line komunitou. Tiskárnu tak můžete použít například k tisku pozvánek na oslavy, zprostředkovávat zákazníkům on-line informace o obchodních aktivitách, připravovaných akcích, apod.
Tiskárna také využívá technologie bezinkoustového tisku značky ZINK. Ta pracuje na principu využití tepla ke spuštění chemické reakce, která způsobuje zabarvení papíru ZINK 2.0. Ve srovnání s konvenčními způsoby tisku zachovává systém bezinkoustového tisku ZINK delší kvalitu snímků a působí proti jejich rozmazání.

 

www.lg.cz

 

image_full

 

Další příspěvky
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Zabití syna obrátí život Nelse Coxmana (Liam Neeseon), řidiče sněžného pluhu, úplně naruby. Nechápe, proč se jeho dítěti muselo něco...
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
O filmu Jaromíra Hanzlíka s Jaromírem Hanzlíkem v hlavní roli se mluví už delší dobu s velkým očekáváním. Jeden z...
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Remake slavného filmu Nedotknutelní dosud předcházela spíše pověst dalšího zbytečného filmu. Původní snímek z roku 2011 patří k tomu nejlepšímu,...