Limitovaná edice Jameson

Limitovaná edice Jameson

Irská značka Jameson nechala láhev své whiskey obléci do zelené etikety

 

Zelená barva symbolizuje život a volnost. Právě proto si ji možná kdysi Irové zvolili jako barvu svého velkého dne. Zelené oblečení, zelené jídlo se tak staly tradičními symboly Irských oslav Sv. Patrika. A protože každý irský vlastenec se tento den strojí do zeleného anebo si pochutná na špenátových těstovinách, pozadu nemůže zůstat ani čistokrevná irská značka JAMESON, která nechala láhev své whiskey speciálně pro tuto příležitost obléci do zelené etikety s tradičními irskými symboly. Limitovaná edice nejprodávanější Irské whiskey je skutečně slavnostní.

 

image001

 

Originální etiketu lahve navrhoval designér David A. Smith, jehož díla můžeme vidět třeba v londýnském muzeu Victorie a Alberta.  Svou inspiraci pro vytvoření etikety hledal v dublinských pubech, kde si lidé Jamesona vychutnávají po celé generace a jak můžete sami posoudit, podařilo se mu na ni zachytit slavnostní náladu, která z ní na první pohled vyzařuje. Spojení tradičních ornamentů s novými dodávají lahvi zcela nový rozměr a prostřednictvím oslav pod značkou Jameson St. Patricks Live Celebrations obletěl celý svět. Typicky irský svátek Den Svatého Patrika už dávno překročil hranice své vlasti. Slaví ho lidé po celém světě a i letos k tomu měli příležitost. Party v Praze s názvem JAMESON ZONE, která je součástí oslav Jameson St. Patricks Live Celebrations, letos 16. března opět spojila světové metropole. Kromě obyvatel Dublinu, Bombaje nebo Dubaje se skvěle pobavili i Češi. Klub Roxy a Dlouhá ulice zažili i letos velkolepou oslavu Sv. Patrika, na které nechyběli TATA BOJS a desítky špičkových DJs.

 

Pro takovou příležitost se lahev JAMESONA musela obléci do svátečního. Limitovaná edice nejprodávanější irské whiskey by neměla chybět na žádné oslavě.

 

www.jameson.cz

 

https://www.youtube.com/user/jamesonwhiskey

 

Lead Visual LR Glass Artist DavidSmith pictured with the 2013 Jameson St Patricks Day Limited Edition bottle1478 (2)

 

Další příspěvky
Domestik dokáže obětovat cyklistice úplně všechno
Domestik dokáže obětovat cyklistice úplně všechno
Roman se zotavuje po úraze a doufá, že se dostane minimálně na dřívější výkonnostní úroveň. A protože je pro něho...
Predátor: Evoluce – mimozemský výsadek na Zemi pokračuje
Predátor: Evoluce – mimozemský výsadek na Zemi pokračuje
K naší planetě se vesmírem blíží několik vesmírných lodí. Na palubě si každá nese jednoho Predátora, starého známého ze dvou...
Alcatel 5V – vlajková loď s udivujícím poměrem cena/výkon
Alcatel 5V – vlajková loď s udivujícím poměrem cena/výkon
Velký displej s poměrem stran 19:9, duální fotoaparát s umělou inteligencí a prémiový design za víc, než rozumnou cenu. Co víc...