Logitech PowerShell

Logitech PowerShell

Ovladač s baterií znamená revoluci v hraní her na mobilních zařízeních

 

POWERSHELL_TOP_iPhone_small

 

Nový ovladač od Logitechu mění mobilní zařízení v  herní konzoli a téměř zdvojnásobuje výdrž baterie. První představený model je kompatibilní s  iPhonem 5s, iPhonem 5 a iPod touch (5. generace) – to vše s operačním systémem iOS 7.

 

Mobilní herní konzoli „vyrobíte“ jednoduše: prostě svůj (kompatibilní) iPhone nebo iPod touch vložíte do ovladače Logitech PowerShell stejně, jako když ho vkládáte do běžného ochranného pouzdra. Analogové ovládací prvky umístěné mimo displej přinášejí zážitek ze hry jako u standardních herních konzolí, včetně využití D-padu, triggerů a tlačítek, které vám umožňují mít hru plně pod kontrolou. Díky tomu máte celý displej vyhrazený pro sledování hry a více si hraní užijete. A díky pohodlnému tvaru ovladače můžete hrát delší dobu. Přenosný ovladač si uchoval kompaktní velikost, takže jej můžete snadno vložit do kapsy či malé tašky a vzít sebou kamkoli.

 

A i když je váš iPhone nebo iPod touch vložený v ovladači, stále máte normálně volný přístup k tlačítkům pro zapnutí/vypnutí, regulaci hlastitosti, k objektivu kamery, reproduktorům a ke konektorům pro sluchátka a nabíjení. Ovladač obsahuje externí 1500 mAh baterii, která zvyšuje výdrž integrované baterie vašeho přístroje. Další výhodou je možnost nabít obě baterie bez nutnosti vyjímat telefon z ovladače.

 

Ovladač je kompatibilní s hrami pro formát  iOS 7 Game Controller, který již podporuje dlouhý a rychle rostoucí seznam her, například: Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2™ HD a Nitro™ atd.

 

Cena: 2599 Kč

 

www.logitech.com

 

POWERSHELL_BTY1small

 

Další příspěvky
Přistání na Měsíci prověřeno novými grafickými kartami Nvidia
Přistání na Měsíci prověřeno novými grafickými kartami Nvidia
Před čtyřmi lety se produkční tým Nvidia, zabývající se vytvářením video ukázek, pustil do zajímavého úkolu. Využil tehdejší nejlepší grafické...
Na krátko je natočené podle knihy roku 2010 Petry Soukupové
Na krátko je natočené podle knihy roku 2010 Petry Soukupové
Příběh chlapce, kterému lhali, i když v dobré víře. Jenže lež má krátké nohy a prozření nebývá příjemné. Jedenáctiletý Jakub...
Až na dno, rádoby dramatická romantika plná stesku a smutku
Až na dno, rádoby dramatická romantika plná stesku a smutku
Někdy být zase znovu šťastný a spokojený dá pořádně zabrat. Dokonce bývá nejdřív nezbytné klesnout až na dno, aby si...