Logitech Wireless All-in-One TK820

Logitech Wireless All-in-One TK820

Špičková bezdrátová klávesnice s vestavěným touchpadem

 

TK820_BTY

 

Novinka z dílny Logitechu šetří místo na pracovním stole a hladce propojuje psaní a ovládání dotykem, když umožňuje pohodlně psát a současně navigovat pomocí prstů. Klávesnice s velmi štíhlým designem má dotykovou plochu výrazně větší než u tradičních touchpadů vestavěných v noteboocích, takže na ní můžete hladce a pohodlně ukazovat, zoomovat a ovládat „švihem“. Speciální software Logitech SetPoint touchpad navíc podporuje až třináct vícebodových dotykových gest (to platí pro operační systém Windows 8).

 

Systém konstrukce kláves s označením Logitech PerfectStroke rozkládá při stisku tlak rovnoměrně na celou plochu klávesy, takže každý úhoz je velmi tichý a jemný na pocit – platí to i tehdy, když klávesu stisknete jen na okraji. Použité klávesy s designem Incurve mají měkce zaoblené hrany – to pomáhá prstům hladce sklouzávat z jedné klávesy na druhou, a pocit při psaní je tak i po delší době plynulý a pohodlný.

 

Součástí balení je miniaturní přijímač Logitech Unifying, který využívá bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2.4 GHz – ta podle údajů výrobce poskytuje spolehlivost srovnatelnou s připojením kabelem, a přitom pohodlí bezdrátového spojení. To je naprosto stabilní a spolehlivé, takže klávesnice nemusí být v blízkosti počítače. Můžete ji umístit tam, kde se vám to právě nejlépe hodí aniž by to mělo vliv na rychlost přenosu dat.

 

Cena: 2599 Kč

www.logitech.com

 

TK820_PROFILE2

 

TK820_Lifestyle

Další příspěvky
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Slavný filmový režisér Salvador Mallo (Antonio Banderas) dosáhl takřka všeho, co ve svém oboru mohl dokázat. Nikdo však netuší, jaká...
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Nový model je vybavený snímačem o velikosti 43,8 mm x 32,9 mm, který je zhruba 1,7krát větší, než standardní 35mm...
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Okamžitou projekci přes USB-C z notebooků, stolních počítačů i MacBooků umožňuje bezdrátová projekce BenQ InstaShow. Nová verze s označením WDC10C...