Mobilní hardisk My Passport Wireless Pro s čtečkou SD karet

Mobilní hardisk My Passport Wireless Pro s čtečkou SD karet

Bezdrátové mobilní úložiště dat

Zálohování a přístup k vlastním datům je zase o něco snazší. Mobilní úložiště dat, hardisk My Passport Wireless Pro značky Western Digital poskytuje kreativním profesionálům a multimediálním nadšencům možnost zanechat notebook doma i v případech, když pořizují fotografické nebo video záznamy mimo ateliér a fotostudio.

Mobilní úložiště využívá přímé Wi-Fi připojení a uživatelé mohou automaticky zálohovat data z kompatibilních fotoaparátů, stejně tak jako ukládat, editovat a přenášet digitální obsah bezproblémově až z osmi dalších připojených zařízení.

Řazená připojení umožňují rychlejší přenos dat a obsahují kromě USB připojení (bohužel jen 2.0) dokonce i vestavěnou čtečku SD karet.

Mobilní bezdrátový disk My Passport Wireless Pro je k dostání v kapacitách až 3 TB a vestavěná baterie dokáže udržet zařízení v provozu po dobu až 10 hodin. Disk může posloužit i k dobíjení ostatních mobilních zařízení, jako například chytrých telefonů, fotoaparátů nebo videokamer.

My Passport Wireless Pro je plně kompatibilní s aplikacemi Adobe’s Creative Cloud, a umožňuje tak zpracovávat pořízené fotografie a videozáznamy i mimo atelier. Aplikace Plex Media Server pak umožňuje streamovat data a přehrávat až čtyři soubory naráz, a to vše na cestách, mimo kancelář či fotostudio.

Doporučená koncová cena je podle kapacity, od 6 200 do 7 200 Kč.

xWd-My-Passport-Wireless-Pro-side_w_600MP_Wireless_Panam_050_3D_3TB_HigRes

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...