Nová řada inkoustových tiskáren Epson

Nová řada inkoustových tiskáren Epson

Kompaktní zařízení s wi-fi jsou ideální pro náročné domácí uživatele

 

epson_expression_photo_xp950

 

Do rodiny oblíbených domácích inkoustových tiskáren Epson Expression Premium přibily nové modely: XP-510, XP-610, XP-615, XP-710 a XP-810. Pohodlně se vejdou na běžný domácí pracovní stůl a vytisknou vám velice slušné fotky a dokonale ostré textové dokumenty.

 

Všechny modely jsou vybaveny aplikací Epson Connect a funkcí Wi-Fi Direct pro rychlý a snadný bezdrátový tisk přes wi-fi přímo ze smartphonů a tabletů. Kromě toho je možné tisknout odkudkoli prostým odesláním dokumentů mailem přímo do tiskárny. Díky zadnímu podavači pro speciální média můžete tisknout i na karty nebo silný fotografický papír. Dva zásobníky papíru s předním plněním umožňují snadné přepínání mezi fotografickým papírem a běžnou á čtyřkou. Samozřejmostí je funkce oboustranného tisku a k dispozici je také přímý tisk na speciální CD a DVD. Nejvyšší model řady XP-810 má navíc podavač dokumentů pro oboustranné skenování, kopírování a (pokud byste tu archaickou funkci náhodou potřebovali) faxování.

 

Tiskárny používají inkoust Epson Claria Premium, který kombinuje černý pigmentový inkoust s azurovým, purpurovým, žlutým a černým inkoustem na bázi rozpustných barviv. To by mělo podle údajů výrobce zaručit trvanlivé textové dokumenty a lesklé fotografie s ostrými detaily, hlubokými odstíny černé a bohatými barvami.

 

www.epson.cz

Další příspěvky
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Místo aby si užíval důchodu, věnuje se Earl Stone (Clint Eastwood) podnikání s květinami. Ovšem nelehká finanční situace a neplacení...
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Výzkumný tým Check Point Research objevil masivní mobilní adwarovou kampaň. V oficiálním obchodě s aplikacemi Google Play bylo 210 infikovaných...
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
Uběhlo přesně 30 let od vytvoření World Wide Webu. K této příležitosti se více než 11 000 respondentů z Evropy,...