Nové tablety PocketBook SURFpad 4

Nové tablety PocketBook SURFpad 4

Tři modely s osmijádrovým procesorem a Androidem 4.4 KitKat

 

SURFpad-4_M

 

Trojice tabletů je označena písmeny podle velikosti displejů: nejmenší sedmipalcový se jmenuje PocketBook SURFpad 4 S, varianta s úhlopříčkou 7,85″ dostala název PocketBook SURFpad 4 M, a největší model s displejem 9,7″ je PocketBook SURFpad 4 L. Těla všech tří přístrojů jsou vyrobena z eloxované slitiny kovů a boční hrany jsou potažené pogumovaným materiálem pro snadné držení.

 

PocketBook SURFpad 4 M a PocketBook SURFpad 4 L jsou vybaveny IPS displeji s rozlišením 2048 x 1536 px, sedmipalcový PocketBook SURFpad 4 S má displej s rozlišením 1920 x 1200 px. Poměr stran PocketBooku SURFpad 4 S je 16:10, modely M a L mají poměr stran 4:3. Díky tomu jsou zařízení ideální nejen pro sledování videa, ale také prohlížení webu a fotek. Grafický čtyřjádrový procesor ocení fanoušci nejnovějších počítačových her. Všechny tři modely mají 2 GB RAM a vnitřní paměť 16 GB, kterou lze rozšířit pomocí micro SDHC a SDXC karet. PocketBook SURFpad 4 L má velkokapacitní baterii 8000 mAh, menší PocketBook SURFpad 4 M a PocketBook SURFpad 4 S pohání baterie s kapacitou 4000 mAh. Ve výbavě tabletů nechybí gravitační senzor, dual-band wifi, 3G a bluetooth 4.0. Kromě toho podporují technologii Miracast pro bezdrátový přenos video a audio obsahu na jiná zařízení v reálném čase.

 

Tablety PocketBook SURFpad 4 jsou vybaveny dvěma kamerami: tu hlavní s rozlišením 8 MPix a autofokusem doplňuje přední kamera (2 MPix) pro videohovory. Reproduktory na obou stranách čelního panelu zajišťují objemový stereo zvuk. Pro poslech rádia je zde integrovaný FM tuner, nechybí ani standardní audio jack. Všechny modely mají předinstalované aplikace PocketBook pro čtení e-knih a nejrůznější slovníky. Součástí balení je značková nabíječka PocketBook 2A pro rychlé napájení a USB kabel.

 

www.pocketbook-int.com

 

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...