Olympijský stánek Samsung na Zimních olympijských hrách 2018

Olympijský stánek Samsung na Zimních olympijských hrách 2018

Na zimních olympijských hrách bude devět

olympijských stánků Samsung, které fanouškům nabídnou kombinaci strhujících kulturních i technických zážitků. Olympijský stánek Samsung bude umístěn v Pchjongčchangu a Gangneungu, včetně olympijských parků a vesnic. V hlavním tiskovém středisku a čtyři na mezinárodním letišti Inčchon. Stánky poskytnou návštěvníkům poutavé zážitky vycházející z tradice společnosti Samsung v oblasti inovací a interaktivních aktivit využívajících technologie této jihokorejské společnosti.

Sportovci a fanoušci se nejprve seznámí s historií a tradicí domácí společnosti Samsung v oblasti techniky, designu a řemeslného zpracování a dále také s historií partnerství společnosti s  olympijskými hrami. Návštěvníci budou moci díky interaktivním zážitkům prostřednictvím virtuální reality (VR) pocítit skutečné vzrušení. Uniknou do napínavého světa zimních sportů, jako je např. snowboarding a jízda na skeletonu. Mohou se zúčastnit soutěží v alpském lyžování a v běhu na lyžích, které vyzkoušejí jejich fyzickou zdatnost. Návštěvníci poprvé zažijí „VR Cesta do vesmíru: Měsíc na dosah pro každého“ vytvořenou společností Samsung. Zúčastní se také kompletní kosmické mise včetně brífingu před misí. Vyzkouší si cvičné obleky, přilby a skutečně nevšedních zážitky ve výstroji na Měsíc, v níž budou pociťovat lunární gravitaci na každém kroku.

Návštěvníci si mohou vše vyzkoušet

Jedinečné zážitky z virtuální reality, které nabízí Galaxy Note8, umožní fanouškům proniknout do vzrušujících okamžiků na horských svazích pokrytých prašanem při snowboardingu či při jízdě na skeletonu. Případně se dostat do kosmu v rámci „VR Cesta do vesmíru: Měsíc na dosah pro každého“. Tyto zážitky budou spotřebitelům k dispozici vůbec poprvé. Mezi další nabízené zážitky patří simulace dobrodružství na lyžích.

Hravé zážitky

Zábavnější stránku technologií představuje Portrait Pool, umožňující návštěvníkům proměnit svá „selfie“ v kreslené postavičky, jež mohou sdílet na  sociálních sítích. S Pen Gallery pak vytvářet vlastní portréty pomocí telefonu Galaxy Note8 a pera S Pen jako štětce a Infinity Moment uživatelský obsah pomocí telefonu Galaxy Note8.

Dětský koutek

Vyhrazený dětský koutek v předváděcí zóně, kde si děti mohou hrát, učit se, seznamovat se s produkty společnosti Samsung a praktickými zkušenostmi rozvíjet svou tvořivost.

Chytrá domácnost

Futuristické ukázky celé řady zařízení využívajících mobilní technologie, předvádějící možnosti internetu věcí (IoT). Pomáhají tak návštěvníkům představit si životní styl budoucnosti.

Unbox Samsung

Výstava „Unbox Samsung“, na které mohou návštěvníci na vlastní kůži zakusit živou historii společnosti Samsung od roku 1988, kdy uvedla na trh svůj první mobilní telefon.

Prodej a zákaznický servis

Návštěvníci budou také moci využít služeb zákaznického servisu a zakoupit si mobilní produkty a jejich příslušenství.

Interakce a relaxace

Ve společnských prostorách a v kulturním centru budou probíhat různé programy o životním stylu. V kavárně bude možno za Buddy body získané během interaktivní her zakoupit potraviny a nápoje.

Olympijský stánek Samsung

Olympijských her se Samsung zúčastnil poprvé jako lokální sponzor Letních olympijských her 1988 v Soulu. Počínaje Zimními olympijskými hrami 1998 v Naganu společnost svoji podporu olympijského hnutí dále rozšířila. Stala se celosvětovým olympijským partnerem pro bezdrátová komunikační zařízení a poskytovatelem vlastní bezdrátové komunikační platformy a mobilních zařízení. Tyto inovativní mobilní technologie poskytují olympijské komunitě, sportovcům a fanouškům po celém světě interaktivní komunikační a informační služby a službu Samsung Pay. Samsung bude svůj závazek v roli celosvětového olympijského partnera v oblasti bezdrátových komunikačních zařízení a počítačového vybavení naplňovat i na hrách v Pchjongčchangu 2018 a Tokiu 2020.

Olympijský stánek Samsung

O poslední novince Samsung jsme psali zde.

Další příspěvky
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny – recenze
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny – recenze
Předpotterovská série pokračuje v krasojízdě. Jeden z nejmocnějších kouzelníků Grindelwald (Johnny Depp) se dostal ze zajetí a dává dohromady národ...
Balón jako vstupenka k důstojnému životu ve svobodném světě
Balón jako vstupenka k důstojnému životu ve svobodném světě
V dobách studené války mnoho lidí toužilo opustit totalitní zemi a žít ve svobodném prostředí. Policejně střežený komunistický režim si...
Oni a Silvio dokazuje, že mít moc a majetek nestačí
Oni a Silvio dokazuje, že mít moc a majetek nestačí
Skandální vyprávění o soukromí a vyprázdněnosti života dlouholetého italského premiéra a mediálního magnáta Silvia Berlusconiho není pouhým politickým filmem. Představuje...