Party audiosystém, který pozve všechny sousedy na mejdan

Party audiosystém, který pozve všechny sousedy na mejdan

Opravdu hutné a hlasité

all-in-one řešení pro intenzivní zábavu představil Panasonic. V jediném těle je vestavěn zesilovač o výkonu 300 W RMS, šest reproduktorů, dva bassreflexy a ovládací panel. Nechybí konektory pro připojení USB disku a dvou mikrofonů pro karaoke, Bluetooth a volitelné stylové osvětlení. Konstrukce s výškovými reproduktory umístěnými v čele i bocích produkuje z jednoho místa rovnoměrné ozvučení celého prostoru v rozsahu 180°. Díky kompaktnímu a lehkému provedení můžete vzít tento party audiosystém kamkoli s sebou. 

Hudba, na jakou si vzpomenete a karaoke

Předností nového party systému Panasonic je téměř neomezená konektivita. Ta umožňuje reprodukci libovolného hudebního doprovodu vašich večírků. Kromě USB zdířky a Bluetooth je k dispozici volně stažitelná aplikace Panasonic Max Juke. S její pomocí můžete jednoduše využít nastavení úrovně výšek a basů i řadu DJ funkcí, jako například nahrání krátkých sekvencí a jejich následné přehrávání ve smyčce. Aplikace nabízí zároveň sofistikovaný hudební přehrávač s možností tvorby playlistů a přehrávání zvuku z YouTube.

Samozřejmostí zůstává možnost využití populárních streamovacích služeb, jako Spotify, Tidal či Apple Music. Pro večírky ve stylu karaoke jsou k dispozici dva konektory pro připojení mikrofonů s možností zařazení efektního echa a propracované funkce Full Karaoke. Potlačí v nahrávce z libovolného zdroje původní vokály a pomáhá hlídat rychlost zpěvu.

Masivní zvuk

O působivou a zároveň masivní zvukovou kulisu se starají dva středobasové reproduktory o průměru 13 cm a čtyři výškové měniče o průměru 4 cm instalované do čela a boků systému. To vše doplňují dva 13 cm bassreflexy pro intenzivní a hutné zdůraznění hlubokých tónů. Tato konstrukce zajišťuje stejnou kvalitu reprodukce v celém ozvučeném prostoru a umožňuje dosáhnout velmi výrazného basového základu.

Cena a dostupnost

Nový party systém Panasonic SC-UA30 je nyní k dispozici u prodejců za doporučenou koncovou cenu 5990 Kč.

Party audiosystém Panasonic SC-UA30 – technické údaje

Výkon 3 300 W (PMPO)/ 300 W (RMS)

Digitální zesilovač (Monoral)

2 x Woofer 13 cm

4 x Tweeter 4 cm

2 x Bass Reflex

D.Bass Beat

Grafický ekvalizér

Inteligentní funkce

Bezdrátové připojení přes Bluetooth

Aplikace Panasonic MAX Juke

Funkce DJ Jukebox

Funkce karaoke se šesti efekty

Dva konektory pro mikrofon

Design

Stylové elegantní provedení

Modré osvětlení

O podobně výkonném konkurenčním audiosystému si můžete přečíst zde.

Party audiosystém

Další příspěvky
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Zabití syna obrátí život Nelse Coxmana (Liam Neeseon), řidiče sněžného pluhu, úplně naruby. Nechápe, proč se jeho dítěti muselo něco...
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
O filmu Jaromíra Hanzlíka s Jaromírem Hanzlíkem v hlavní roli se mluví už delší dobu s velkým očekáváním. Jeden z...
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Remake slavného filmu Nedotknutelní dosud předcházela spíše pověst dalšího zbytečného filmu. Původní snímek z roku 2011 patří k tomu nejlepšímu,...