Projekční plocha Black Diamond eliminuje odrazy světla

Projekční plocha Black Diamond eliminuje odrazy světla

Tato projekční plocha americké značky

Black Diamond s názvem Zero Edge přináší radikální zlepšení kvality obrazu promítaného projektorem. Je celosvětově první a zatím jediná svého druhu, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvyšuje kontrast obrazu až o neuvěřitelných 900 %. Dokonalou projekci lze tedy uskutečnit kdekoliv a bez nutnosti složitého zatemňování místnosti. Díky těmto vlastnostem je projekční plocha Black Diamond mnohem výhodnější a levnější alternativou k LCD a plazmovým televizorům s úhlopříčkou nad 80″. 

Černá je nejlepší

S projekcí na klasické bílé plátno či stěnu se pak tyto černé projekční plochy nedají vůbec srovnávat. Zobrazení černé barvy se při projekci dost obtížně dosahuje na bílém podkladě, a to i v případě značně kvalitních a drahých projektorů. Černý diamant tedy může být ozdobou vašeho obývacího pokoje stejně jako domácího kina či firemní zasedací místnosti. A díky pouze 10 mm štíhlému designu rámu bude vždy ladit s okolním interiérem.

Kino doma

Obrazu z projektoru dává stále více lidí přednost před televizí i v domácnosti. Za rozumných cenových podmínek totiž lze dosáhnout kvalitního obrazu s velkou úhlopříčkou. Inovovaná projekční plocha Black Diamond Zero Edge teď nabízí ještě lepší obraz, který přináší i do prostorů s nedokonalými světelnými podmínkami. Projekční plochu můžete instalovat ze stropu na lankách nebo jednoduše zavěsit na stěnu. Není třeba žádné sestavování a vlastní montáž je velice jednoduchá a rychlá.

Projekční plocha Black Diamond

Vyvinula ji společnost Screen Inovations za využití pokročilých výrobních robotických technologií v rámci ekologicky šetrného výrobního procesu. Vyrábí se v několika variantách od 80“ (203 cm) do úhlopříčky 215“ (546 cm). Ruční výroba v USA zaručuje bezkonkurenční kvalitu a doživotní záruku.

Za špičkový obraz si pochopitelně nemálo připlatíte. Na druhou stranu ke kvalitnímu projektoru samozřejmě patří i promítací plocha v adekvátní kvalitě. Za jeden palec ůhlopříčky pevné projekční plochy Black Diamond zaplatíte zhruba jeden tisíc korun.

Více se dozvíte zde.

Projekční plocha Black Diamond Projekční plocha Black Diamond

Další příspěvky
Sdílené dopravní prostředky mají pomoci dopravě ve městech
Sdílené dopravní prostředky mají pomoci dopravě ve městech
V posledních letech vznikají nové koncepty sdílené dopravy další, vylepšené generace. Prvopočátky sdílení jednoho dopravního prostředku více lidmi můžeme vidět...
Největší bezpečnostní riziko každé firmy jsou její zaměstnanci
Největší bezpečnostní riziko každé firmy jsou její zaměstnanci
Jak se firmy mohou ochránit? Každodenní praxe ukazuje, že největší bezpečnostní riziko pro firmy představují jejich zaměstnanci. Ať už jsou...
Godzilla II: Král monster – řežba pořádně mocných potvor
Godzilla II: Král monster – řežba pořádně mocných potvor
Kultovní japonský obří ještěr se dočkal desítek filmových zpracování. Na plátně se poprvé objevil roku 1954, a jeho oblíbenost mimo...