Projektor Epson EB-595Wi

Projektor Epson EB-595Wi

Dotykový interaktivní projektor umožňuje pracovat přímo s promítaným obrazem

 

ebp595wi-high-res-png5

 

 

Novinka od Epsonu s velmi krátkou projekční vzdáleností nabízí možnost pracovat s promítaným obrazem jen za pomoci dotyku prstů. Jakákoli prezentace – nebo třeba výklad učitele – tak může být mnohem zajímavější a interaktivnější: lektor okamžitě reaguje na dotazy či poznámky a bezprostředně pracuje s promítaným obrazem.

 

Operace s promítaným obrazem umožňuje šestibodový dotykový systém, nebo interaktivní pera. Při výkladu snadno a rychle zdůrazníte vybranou část textu nebo doplníte další poznámky. Obě interaktivní pera lze používat zároveň. Pro posluchače to znamená mnohem názornější výklad a snadnější zápis poznámek. Odlehčená interaktivní pera mají rychlejší odezvu a na projekční plochu jimi můžete napsat různé texty s různými vlastnostmi současně, což je skvělé při práci v kolektivu. Zápis i vkládání poznámek je možný od samotných okrajů obrazovky. Režim vkládání poznámek na bílou tabuli umožňuje prezentovat, aniž byste museli pouštět svůj počítač.

 

EB-595Wi je nejvyšším modelem nové řady projektorů s krátkou projekční vzdáleností (0,27 : 1), rozlišením WXGA nebo XGA a světelným výstupem 3300 lumenů. Na výběr jsou v interaktivní i „obyčejné“ variantě. Díky stejně vysokému výstupu bílého i barevného světla mají projektory i za bílého dne jasný obraz i barvy.  Uvnitř jsou lampy s životností 6 a 10 tisíc hodin (podle modelu), nechybí dynamická regulace lampy a automatická úprava jasu. Všechny modely mají 2 vstupy VGA a 2x HDMI. Samozřejmě je zde wi-fi pro bezdrátové připojení (aplikace iProjection).

 

www.epson.eu

 

ebs5-series-lifestyle-46-

 

 

ebk5-series-lifestyle-44-

Další příspěvky
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Mrazivá pomsta – remake skvělého severského thrilleru
Zabití syna obrátí život Nelse Coxmana (Liam Neeseon), řidiče sněžného pluhu, úplně naruby. Nechápe, proč se jeho dítěti muselo něco...
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
Léto s gentlemanem a také smutnou hromadou pamětníků
O filmu Jaromíra Hanzlíka s Jaromírem Hanzlíkem v hlavní roli se mluví už delší dobu s velkým očekáváním. Jeden z...
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Nedotknutelní se dočkali nového, ryze amerického ztvárnění
Remake slavného filmu Nedotknutelní dosud předcházela spíše pověst dalšího zbytečného filmu. Původní snímek z roku 2011 patří k tomu nejlepšímu,...