Reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600

Reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600

Umožňují snadno bezdrátově připojit až tři zařízení současně

 

Z600 Enviro

 

Bezdrátové reproduktory Logitech® Bluetooth® Speakers Z600 s elegantním designem nabízejí možnost streamování hudby a jiných audio zdrojů z  počítače, smartphonu nebo tabletu. Současně mohou být aktivní až tři zařízení, přičemž přepínání mezi nimi je úplně prosté: stačí na jednom stisknout pauzu a na jiném tlačítko pro přehrávání.

 

Novinka poskytuje čistý a dobře čitelný zvuk, ať již budete poslouchat hudbu, sledovat filmy, hrát hry nebo si povídat přes video chat. Díky třem driverům v každém reproduktoru je systém navržen tak, aby zajistil špičkový zvuk v jakémkoli prostoru. Ovládací prvky jsou nedílnou součástí čistého designu: celá plocha horního panelu pravého reproduktoru je hladký dotykový disk s citlivou odezvou – chcete-li zvýšit nebo snížit hlasitost, stačí přejet prstem po jeho okraji. Ostatní ovládací prvky – napájení, párování zařízení s Bluetooth a vstup pro stereo jack 3,5 mm – jsou skryty v zadní části.

 

Součástí balení je USB transceiver pro bluetooth, který zajistí co nejlepší bezdrátové propojení s počítači. Propojení přes nativní rozhraní bluetooth totiž může fungovat, ale některé počítače nemusejí umožňovat streamování zvuku nebo bezproblémové přepínání jednotlivých zařízení. Přiložený transceiver navíc umožňuje bezdrátově připojit počítače, které bluetooth nepodporují. Kromě toho přes pomocný 3,5 mm vstup můžete k reproduktorům připojit jakékoli zařízení se zvukovým výstupem.

 

Cena: 3959 Kč

 

www.logitech.com

 

Z600 table

 

Z600_TOP_White_Led

Další příspěvky
Domestik dokáže obětovat cyklistice úplně všechno
Domestik dokáže obětovat cyklistice úplně všechno
Roman se zotavuje po úraze a doufá, že se dostane minimálně na dřívější výkonnostní úroveň. A protože je pro něho...
Predátor: Evoluce – mimozemský výsadek na Zemi pokračuje
Predátor: Evoluce – mimozemský výsadek na Zemi pokračuje
K naší planetě se vesmírem blíží několik vesmírných lodí. Na palubě si každá nese jednoho Predátora, starého známého ze dvou...
Alcatel 5V – vlajková loď s udivujícím poměrem cena/výkon
Alcatel 5V – vlajková loď s udivujícím poměrem cena/výkon
Velký displej s poměrem stran 19:9, duální fotoaparát s umělou inteligencí a prémiový design za víc, než rozumnou cenu. Co víc...