Samsung GALAXY NX

Samsung GALAXY NX

Špičkový kompakt CSC s Androidem okamžitě pošle či uloží pořízené fotky

 .

Samsung-Galaxy-NX

 

Nejnovější přírůstek do samsungovské galaktické rodiny nabízí díky výměnným objektivům špičkovou optickou kvalitu v kombinaci s bohatými možnostmi konektivity a nepřeberným množstvím aplikací z Google Play.

 

O rozlišení s hodnotou 20,3 MPix se stará snímač APS-C, který pořídí jasné a do detailu prokreslené fotografie i za šera a zhoršených světelných podmínek. Následné rychlé a přesné zpracování obrazového signálu zajišťuje procesor DRIMe IV. Hybridní automatické ostření (AF) má za úkol přesnou detekcí fáze a kontrastu pro ostré snímky, zatímco závěrka s rychlostí až 1/6000 s a snímání 8,6 snímku za sekundu umožňuje bezchybně zachytit každou bleskurychlou akci. Čtyřjádrový procesor s taktem 1,6 Ghz spolupracuje s Androidem 4.2 (Jelly Bean), který pro zvýšení komfortu při focení dodává funkce smartphonu a umožňuje takřka neomezené přizpůsobení potřebám každého uživatele.

 

Na výběr je přes 30 chytrých režimů, například funkce Multi Exposure spojuje dohromady dva různé záběry , Animovaná fotografie dává dohromady po sobě jdoucí snímky do sekvence trvající až pět sekund, a tak vytváří pohyblivý GIF soubor. Funkce Zvuk a foto ukládá při pořizování snímku také audio záznam. Pro snadné sdílení fotografií v profesionální kvalitě máte na výběr technologie 3G/4G nebo LTE.

 

www.samsung.com/galaxycamera

.

tinhte_samsung_galaxy_nx_2

Další příspěvky
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Místo aby si užíval důchodu, věnuje se Earl Stone (Clint Eastwood) podnikání s květinami. Ovšem nelehká finanční situace a neplacení...
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Výzkumný tým Check Point Research objevil masivní mobilní adwarovou kampaň. V oficiálním obchodě s aplikacemi Google Play bylo 210 infikovaných...
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
Uběhlo přesně 30 let od vytvoření World Wide Webu. K této příležitosti se více než 11 000 respondentů z Evropy,...