Samsung GamePad + smartphone či tablet Galaxy = herní konzole

Samsung GamePad + smartphone či tablet Galaxy = herní konzole

S novinkou od Samsung si na mobilních zařízeních zahrajete hry pro konzole

 

Samsung_GamePad_07

 

Nové zařízení z jihokorejské dílny, které dostalo název GamePad, rozšiřuje nabídku vychytaných příslušenství pro přístroje z řady Galaxy. Nenápadná krabička dokáže díky aplikaci Mobile Console proměnit smartphone nebo tablet Galaxy v přenosnou herní či domácí konzoli.

 

Do nastavitelného ocelového rámu GamePadu jednoduše vložíte mobilní přístroj Galaxy s úhlopříčkou displeje od 4 do 6,3 palců. Obě zařízení se spárují přes Bluetooth, v případě OS Android 4.3 (např. GALAXY Note 3, S4, Note II a S III) přes technologii NFC. Domácí herní konzoli vykouzlíte pomocí HDMI kabelu nebo díky funkci AllShare Screen Mirroring – pak si hry užijete v plnohodnotné verzi na televizi aniž byste museli kupovat samostatný hrací systém. GamePad má tyto klávesy: D-Pad (8směrný), 2 analogové joysticky, 4 akční tlačítka a 2 tlačítka spouště, tlačítko pro výběr, start a PLAY (pro zařízení s Androidem 4.3 nebo vyšším)

 

Aplikace Mobile Console kromě spojení s GamePadem umožňuje vyhledávat a nakupovat hry, v současnosti je v nabídce 35 samostatných titulů z celé řady kategorií a další budou dále rychle přibývat.

 

  • závody – např. Need for Speed Most Wanted, nebo Asphalt 8 Airborne;
  • střílečky – např. Modern Combat 4:  Zero Hour
  • sportovní hry – např. Virtua Tennis Challenge
  • akční tituly – např. Gangstar Vegas

 

 

Cena: 1999 Kč

 

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...