Externí disk s kapacitou 5 TB Seagate BackUp Plus Portable

Externí disk s kapacitou 5 TB Seagate BackUp Plus Portable

Obří kapacitu úložiště

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegantní kovový design a nabídne , která je obvyklá spíše u desktopového PC.

Pro všechny systémy

Přenosný model Backup Plus Portable obsahuje disk o velikosti 5 TB. Tož je více než dvojnásobná kapacita v porovnání s dnes běžně dostupnými 2,5“ externími disky. Novinka proto umožní ukládání stovek a tisíců filmů, hudebních souborů nebo kolekcí fotek, které si můžete vzít kamkoli s sebou.

Disk stačí připojit k PC nebo notebooku pomocí konektoru USB 3.0 nebo USB 2.0, žádný externí zdroj napájení již není potřeba. Pokud navíc nainstalujete NTFS ovladač pro Mac, můžete disk využívat na různých počítačích s operačními systémy Windows a Mac bez formátování.

Záloha dat na externí disk jedním klikem

Přibalený software Seagate Dashboard poskytuje nástroje pro lokální zálohování i zálohy mobilních zařízení. Stejně jako ukládání do cloudu nebo zálohy dat ze sociálních sítí. Software uživatelům nabízí zálohu dat jedním kliknutím nebo možnost zálohu naplánovat podle svých potřeb. K dispozici je i bezplatná aplikace Seagate Mobile Backup pro mobilní zařízení Android a iOS, která slouží k zálohám všech obrázků a videí z těchto zařízení na externí disk nebo do cloudu.

Disk bude v prodeji ve čtyřech barvách – červené, modré, stříbrné a černé za cenu 5 490 Kč s DPH.

externí disk backup-plus-portable-5tb-silver-back-of-box-lo-res externí disk

www.seagate.com/gb/en/consumer/

Další příspěvky
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Místo aby si užíval důchodu, věnuje se Earl Stone (Clint Eastwood) podnikání s květinami. Ovšem nelehká finanční situace a neplacení...
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Výzkumný tým Check Point Research objevil masivní mobilní adwarovou kampaň. V oficiálním obchodě s aplikacemi Google Play bylo 210 infikovaných...
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
Uběhlo přesně 30 let od vytvoření World Wide Webu. K této příležitosti se více než 11 000 respondentů z Evropy,...