Skleněný minitelefon Geecoo vypadá jako oboustranné zrcátko

Skleněný minitelefon Geecoo vypadá jako oboustranné zrcátko

Pro všechny, kteří nechtějí nosit

sebou trvale nebo při některých příležitostech velký smartphone, je zde elegantní novinka. Pod značkou Geecoo Mini 1 přichází na náš trh malý stylový telefon, vyrobený z  tvrzeného skla. V neaktivním stavu ani nevypadá jako telefon, ale spíše připomíná oboustranné, barevné zrcátko. Po zapnutí tento skleněný minitelefon umožňuje plnohodnotné telefonování, komunikaci pomocí SMS či WhatsApp a také poslech hudby.

Přístroj o rozměrech pouhých 114 × 49 mm, je tenký jen 5,5 mm a displej má rozlišení 240 x 240 bodů. Při těchto miniaturních rozměrech nelze pro psaní textu použít dotykovou klávesnici. Proto telefon kombinuje na první pohled neviditelná tradiční tlačítka a klasický 1,54“ IPS displej. Vše se přitom objeví až při aktivaci přístroje.

Skleněný minitelefon Geecoo

Umožňuje telefonování, komunikaci pomocí SMS a předinstalované aplikace WhatsApp. A pochopitelně poslech hudby z paměťové karty nebo vestavěného FM rádia, opět pomocí příslušné aplikace a bezdrátových Bluetooth sluchátek. Pro využití WhatsApp je vybaven modulem GPRS k jednoduché datové mobilní komunikaci.

Do těla miniaturního telefonu se kromě tlačítek, operační paměti 32 MB, paměti 32 MB pro kontakty a WhatsApp komunikaci vešel také modul Bluetooth 4.0 a slot pro rozšiřující paměťovou kartu Micro SD.

Doplňkový přístroj

Vzhledem k vlastnostem neaspiruje pro většinu uživatelů tento mini telefon na post hlavního přístroje, ale skvěle poslouží jako druhé zařízení. Pro tyto účely je vhodné požádat operátora o vystavení druhé Micro SIM karty. Svým zrcadlovým designem osloví především ženy a k dostání je ve třech barvách – zlaté, černé a modré.

„Koncepce Geecoo Mini1 nás zaujala na první pohled. Jsme přesvědčeni, že mimořádně stylové provedení v  kombinaci s miniaturními rozměry osloví specifickým určením a designem i přes absenci mnoha chytrých funkcí nejednoho zákazníka. Tento názor podporují i první reakce lidí, kteří telefon viděli,“ říká Radek Bábíček, jednatel společnosti Satomar.

Telefon Geecoo Mini1 je na našem trhu dostupný za koncovou doporučenou cenu 990 Kč včetně DPH.

Informaci o dalším zajímavém telefonu naleznete zde.

Skleněný minitelefon

Další příspěvky
Solo: Star Wars Story představí sympatického darebáka Hana
Solo: Star Wars Story představí sympatického darebáka Hana
Hvězdné války se staly díky systému tzv. odvozených příběhů prakticky nekonečnými. Sice hlavní linie ságy se má příští rok devátým...
Pod jedním stromem, zběsilý konflikt o jakém se nikomu nesnilo
Pod jedním stromem, zběsilý konflikt o jakém se nikomu nesnilo
Před domem na jednom klidném předměstí stojí letitý, košatý strom. Ten strom roste na jedné zahradě, na druhou však vrhá...
Zimní bratři jsou krutý příběh o nelítostné odplatě a osamění
Zimní bratři jsou krutý příběh o nelítostné odplatě a osamění
Ponurý děj se odehrává uprostřed drsné zimy v malém těžařském městečku kdesi na konci světa. Jeho obyvatelé tráví život odpornou...