Sony α6000

Sony α6000

Nejrychlejší automatické ostření mezi fotoaparáty s výměnnými objektivy

 

a6000_wSELP1650_right_silver-1200

 

Nejnovější přírůstek v řadě bezzrcadlovek Sony dostal označení α6000. Pokud hledáte foťák, který má proklatě rychlé automatické ostření a zároveň praktické malé rozměry a nízkou hmotnost, pak jste ho právě našli.  

 

Dokonalý režim automatického ostření, který pohání technologie Fast Hybrid AF, je zde rychlejší než u leckteré profesionální zrcadlovky. AF senzor s fázovou detekcí 179 ohniskových bodů je zkombinován s přesnou detekcí kontrastu. Výsledkem je nejrychlejší automatické ostření mezi fotoaparáty s vyměnitelnými objektivy, super rychlé sekvenční snímání (11 rámečků za vteřinu) a vysoce přesné automatické zaostřování. Přístroj je tak ideální pro focení sportu a rychle se měnících scén. Snímač APS-C (23,5 x 15,6mm) Exmor APS HD CMOS má rozlišení 24,3 MPix. Citlivost ISO je 100 – 25 600. Pro nalezení ideální kompozice slouží jasný hledáček OLED Tru-Finder. Můžete si v něm prohlížet výsledky vzniklé různým nastavením ostrosti, expozice a dalších parametrů. Sedm tlačítek s výběrem funkce – včetně dvou vyhrazených pro vaše vlastní nastavení – zaručuje rychlý přístup ke kterékoli ze 43 možností možností nastavení. Nechybí ani zabudovaný blesk. Video pořídíte ve formátu AVCHD Ver. 2.0 compliant/ MP4.

 

Fotoaparát je vybavený technologií NFC a Wi-Fi, takže své snímky můžete ihned uploadovat přes smartphone či tablet s Androidem. Funkce Smart Remote Control umožňuje ovládat na dálku spoušť fotoaparátu ze smartphonu a prohlížet si v něm pořízené snímky. LCD displej lze otáčet nahoru / dolů.

 

K dispozici ve dvou variantách: v černém a titanovém provedení.

 

α6000 půjde do prodeje až v dubnu, předobjednat si ho můžete zde:

 

www.sony.cz

 

a6000_wSELP1650_tilt_up_silver-1200

 

a6000_wSELP1650_wSEL55210_black-1200

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...