Špičkový audiosystém BeoPlay A9 převlékl kabát

Špičkový audiosystém BeoPlay A9 převlékl kabát

Pokud má něco

opravdu nadčasový design, pak to jsou lahůdky dánských zvukových mágů od Bang & Olufsen. BeoPlay A9 se na jejich příkaz nově vyladil do barev severské oblohy. Textilní potahy A9 jsou inspirovány severským nebem, časem přechodu mezi dnem a nocí. Pokud byste si tedy nejvýkonnější audiosystém BeoPlay A9 řady B&O Play chtěli pořídit, máte nově na výběr mezi svěžím rozbřeskem a dvěma variantami soumraku. Audiosystém BeoPlay A9 umožňuje bezdrátové propojení s dalšími zařízeními. Snadno si k němu připojíte iPhone, iPad nebo zařízení s Androidem a můžete vesele začít streamovat.

Stačí pohladit

Elegantní vzhled doplňuje hravé ovládání. Stačí přejet rukou přes dotykový senzor na horní hraně a tím regulovat hlasitost, nebo na něj ruku položit a zvuk úplně vypnout. Špičkový systém bez problému ozvučí i velké místnosti. Navíc můžete BeoPlay A9 umístit nejen podlahu, ale také zavěsit stěnu. Retro šroubovací dřevěné nohy slouží při umístění na podlahu, nástěnný držák využijete při zavěšení na zeď. K plátnům, která už vám doma visí možná visí, tak přidáte další, kruhové… Kromě nových barev severské oblohy jsou na výběr klasická černá a bílá nebo červená, modrá, zelená, hnědá, šedostříbrná.

Audiosystém BeoPlay A9 má integrovaný zesilovač

K systému patří dva třičtvrtěpalcové výškové reproduktory a dvě třípalcové středové jednotky, všechny s vlastním 80 wattovým zesilovačem třídy D pro brilantní výšky a jasně ohraničené střední tóny. Ty doplňuje osmipalcový basový reproduktor napájený plnými 160 watty z vlastního zesilovače třídy D. Tři přednastavené zvukové režimy pro umístění na stěně, v rohu nebo volně v prostoru optimalizují zvuk podle toho, kam systém umístíte.

Více informací zde.

O jiných produktech značky Bang & Olufsen se dočtete například zde.

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...