Spravnynotebook.cz

Spravnynotebook.cz

Jak si vybrat správný notebook? Na co dát pozor? Co znamenají jednotlivé zkratky?

 

Spravny notebook

 

Na webových stránkách spravnynotebook.cz spustilo Lenovo edukativní projekt, jehož cílem je pomoci při výběru takového notebooku, který bude přesně odpovídat vašim potřebám. Najdete zde rady, jak při výběru vhodného notebooku postupovat, jaké parametry je třeba brát v potaz a na které funkce je nutné se před nákupem zaměřit.

 

Webové stránky poskytují nejen základní informace, které zasvětí do počítačového světa začátečníky, ale i podrobnější, které jsou určené především pro pokročilejší uživatele. Užitečné rady zde tedy najdou i ti, kdo mají s nákupem počítačového vybavení dost zkušeností, nebo uvažují například nad výběrem vhodných notebooků pro firemní užití.

 

„Projektem Správný notebook bychom chtěli pomoci všem uživatelům, kteří si plánují pořídit nový notebook,“ říká Robert Janásek z Lenova. „Počítačový segment patří k jednomu z nejrychleji se vyvíjejících, proto může být pro mnohé obtížné zorientovat se v aktuálních trendech. Na webu se budeme snažit přinášet průběžně nejnovější informace z oboru a zároveň odpovídat na nejpalčivější dotazy, které mohou zákazníky při výběru notebooku trápit,“ dodává.

 

Na stránkách spravnynotebook.cz nechybí ani odkazy na recenze jednotlivých modelů notebooků. Nechybí ani poradna, ve které budou na všetečné dotazy odpovídat zkušení odborníci.

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...