Telefon Galaxy Note7 představen

Telefon Galaxy Note7 představen

Samsung dnes odtajnil svoji novou vlajkovou loď Galaxy Note7 s oboustranně zakřiveným 5,7palcovým QHD Super AMOLED displejem. Kombinuje pokročilé funkce pera S Pen, voděodolné tělo a nejmodernější technologií zabezpečení včetně snímače oční duhovky. Konečně, telefon Galaxy Note7 představen!

Inteligentní S Pen

Vylepšený S Pen je důležitým nástrojem pro práci i zábavu. Díky funkci „Poznámka na vypnutém displeji“ si mohou uživatelé poznamenat své nápady, aniž by se zdržovali odemykáním obrazovky, stačí jednoduše připnout poznámku na Always On displej. Pero S Pen také umožňuje snadno vytvářet a sdílet GIF animace pomocí Smart Select. Nová funkce Air Command (včetně zvětšení a překladu) přibližují obrazovku nebo překládají jazyky jednoduchým pohybem pera nad displejem. Přístup k funkcím inteligentního S Penu je ještě jednodušší se Samsung Notes – nové sjednocené aplikaci, která umožňuje ručně zapisovat a upravovat poznámky nebo kreslit.

Vylepšené zabezpečení: nyní mrknutím oka

Pomocí bezpečnostní platformy Samsung Knox poskytuje Note7 zvýšenou úroveň ochrany a soukromí. Součástí je biometrická autentizace, včetně čtečky otisků prstů, a technologie skenování oční duhovky. Galaxy Note7 nabízí více možností ověřování, které lze využívat podle toho, jak lidé své telefony používají.

Tento přístroj navíc zavádí novou úroveň důvěryhodnosti pomocí Secure Folder – samostatné složky, která přidává další vrstvu autentizace pro soukromé a osobní informace. Rozpoznávání duhovky bude možné také využít jako ověření při bezpečném nakupování přes Samsung Pay.

Spárování Galaxy Note7 s novými brýlemi pro virtuální realitu Samsung Gear VR využívající technologií od společnosti Oculus přináší nové možnosti zábavy.

Další generace

Do pokročilé výbavy Samsung Galaxy Note7 patří fotoaparát, který Samsung představil již na smartphonech Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Technologie snímače dual-pixel, světelnost objektivu a rychlý autofokus pracují dobře i ve zhoršených světelných podmínkách.

Kromě 64 GB interní paměti nabízí Samsung Galaxy Note7 podporu microSD a rozšíření kapacity až na 256 GB. Má 3500 mAh baterii, Power Management UX přes Smart Manager a rychle se nabíjí přes USB-C port. Dobití je možné kdekoliv, kde je k dispozici bezdrátové nabíjení.

Široký ekosystém

Díky němu mohou uživatelé sdílet své pohybové aktivity pomocí Gear Fit2 nebo Gear IconX, a zaznamenávat data prostřednictvím S Health 5.0. Kromě sledování a měření fyzické aktivity umožňuje nový S Health také zůstat ve spojení s rodinou a přáteli – uživatelé mohou sdílet aktualizace a zdravě soutěžit proti sobě.

Funkce Smart Switch je rozšířena o Samsung Cloud, který poskytuje nepřetržité zálohování a snadný přenos obsahu včetně dat, aplikací, nastavení a rozvržení mezi zařízeními. Uživatelé Samsung Galaxy Note7 budou moci využít až 15 GB volného místa pro ukládání a obnovování informací na Samsung Cloud.

Samsung Galaxy Note7 bude k dispozici v Evropě od 2. září 2016 v modré, stříbrné a černé barvě. V České republice si jej mohou zákazníci předobjednat od 16. do 30. srpna 2016. K objednávce u vybraných partnerů získají jako odměnu nejnovější zařízení Gear VR.

Screen Shot 2016-08-03 at 18.57.53

Screen Shot 2016-08-03 at 18.58.29

 

x03_Galaxy Note7_blue x03_Galaxy Note7_black

xGear VR_03

Další příspěvky
Das Filmfest 2019 – česká kina opět ovládne němčina
Das Filmfest 2019 – česká kina opět ovládne němčina
Německý kandidát na Oscara, Romeo a Julie na vídeňském předměstí, komedie o chlapíkovi, který aby vyřešil své finanční problémy, zvolí...
Pražské orgie jsou o zmrzačené duši českého národa
Pražské orgie jsou o zmrzačené duši českého národa
Příběh se odehrává v období tuhé normalizace ve druhé polovině sedmdesátých let v bývalém Československu. Předlohou byla stejnojmenná kniha uznávaného...
Blíženec – Will Smith chce zabít Willa Smithe
Blíženec – Will Smith chce zabít Willa Smithe
Elitní zabiják Henry Brogan (Will Smith) je ve svém oboru bezkonkurenčně nejlepší. Pracuje i pro vládu Spojených států, a právě...