TrekStor nastupuje s portfoliem tabletů a zařízením 2 v 1

TrekStor nastupuje s portfoliem tabletů a zařízením 2 v 1

Německá společnost TrekStor

zabývající se spotřební elektronikou, přichází na český a slovenský trh s portfoliem tabletů a zařízením 2 v 1. Vstup do České a Slovenské republiky podporuje strategické obchodní rozhodnutí společnosti TrekStor. Tou je růst zaměřený na získání dalších odbytišť pomocí dobře zavedeného portfolia produktů se systémem Windows a AndroidTM.

Tato zařízení, vyvinutá převážně v hlavním sídle společnosti TrekStor v Bensheimu (Německo). Představují kombinaci know-how, nápadů, odvahy inovovat a tradičního německého inženýrství, což je základem pro úspěšný vstup na trh v České a Slovenské republice.

Jeden z prvních tabletů 2 v 1

Bude uveden na český a slovenský trh v polovině listopadu a nese označení TrekStor SurfTab twin 11.6. Jedná se o nové zařízení se systémem Windows 10 Home skládající se z 11,6palcového tabletu a plnohodnotné klávesnice s českým/slovenským rozložením kláves. Tablet s formátem 16:9 má dotykovou obrazovku (úhlopříčka 29,5 cm) používající technologii IPS a nabízející rozlišení Full HD (1 920 x 1 080 pixelů). Uvnitř se nachází čtyřjádrový procesor Intel Atom x5-Z8300 pracující na frekvenci až 1,84 GHz, 2MB vyrovnávací paměť Intel Smart Cache a 2GB paměť RAM. 32 GB interní paměti lze rozšířit pomocí karet microSD až na 128 GB. Grafický procesor Intel HD-Graphics poskytuje vysokorychlostní grafiku.

TrekStor

Začátkem prosince 2016 bude uvedena na trh další varianta produktu se 64 GB interní paměti a 4 GB paměti RAM. Zařízení má co nabídnout i v oblasti rozhraní. Kromě plnohodnotného portu USB 3.0 je na tabletu také port Micro USB 2.0 s funkcí hostování, konektor MicroHDMI, výstupní zvukový port a vstupní port pro mikrofon. Zařízení SurfTab komunikuje bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 4.0 i sítě WLAN. Na klávesnici jsou také k dispozici dva plnohodnotné porty pro rozhraní USB 2.0.

TrekStor SurfTab nahradí notebook

Díky systému Windows 10 Home je kombinace tabletu a klávesnice perfektním řešením nahrazujícím přenosné počítače, při použití v osobním životě i při práci. Operační systém Windows 10 Home s aktualizací Anniversary Update nabízí řadu praktických funkcí pro nový SurfTab.

Zařízení SurfTab má decentní vzhled a odolný, matně černý plastový kryt, příjemný na dotek díky pogumovanému povrchu. Měří přibližně 299 x 190 x 21 mm a váží zhruba 1 400 g (tablet + klávesnice). Na pravé a levé straně krytu jsou umístěny stereo reproduktory, které poskytují čistý zvuk. Baterie s kapacitou 8 500 mAh zajišťuje dostatečnou výdrž.

Model SurfTab twin 11.6 bude uveden na trh ve spojení se stávající marketingovou kampaní, jejíž součástí je partnerství prvního samostatného filmu s tématikou Star Wars, Rogue One: A Star Wars Story. Výhradní distributor, společnost Tech Data, i známí prodejci jako Alza, CZC nebo TS Bohemia se postarají o širokou dostupnost produktu.

Na jaře se můžeme těšit na velmi elegantní, výkonné, tenké notebooky značky TrekStor.

Zařízení TrekStor SurfTab twin 11.6 bude v prodeji za doporučenou cenu 5690 Kč.

TrekStor TrekStor

Další příspěvky
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Bolest a sláva – nový Almodóvarův film s Banderasem
Slavný filmový režisér Salvador Mallo (Antonio Banderas) dosáhl takřka všeho, co ve svém oboru mohl dokázat. Nikdo však netuší, jaká...
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Fotoaparát Fujifilm GFX100 se stává vlajkovou lodí se 102 MPx
Nový model je vybavený snímačem o velikosti 43,8 mm x 32,9 mm, který je zhruba 1,7krát větší, než standardní 35mm...
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Bezdrátová projekce BenQ InstaShow nově přes USB-C
Okamžitou projekci přes USB-C z notebooků, stolních počítačů i MacBooků umožňuje bezdrátová projekce BenQ InstaShow. Nová verze s označením WDC10C...