TrekStor nastupuje s portfoliem tabletů a zařízením 2 v 1

TrekStor nastupuje s portfoliem tabletů a zařízením 2 v 1

Německá společnost TrekStor

zabývající se spotřební elektronikou, přichází na český a slovenský trh s portfoliem tabletů a zařízením 2 v 1. Vstup do České a Slovenské republiky podporuje strategické obchodní rozhodnutí společnosti TrekStor. Tou je růst zaměřený na získání dalších odbytišť pomocí dobře zavedeného portfolia produktů se systémem Windows a AndroidTM.

Tato zařízení, vyvinutá převážně v hlavním sídle společnosti TrekStor v Bensheimu (Německo). Představují kombinaci know-how, nápadů, odvahy inovovat a tradičního německého inženýrství, což je základem pro úspěšný vstup na trh v České a Slovenské republice.

Jeden z prvních tabletů 2 v 1

Bude uveden na český a slovenský trh v polovině listopadu a nese označení TrekStor SurfTab twin 11.6. Jedná se o nové zařízení se systémem Windows 10 Home skládající se z 11,6palcového tabletu a plnohodnotné klávesnice s českým/slovenským rozložením kláves. Tablet s formátem 16:9 má dotykovou obrazovku (úhlopříčka 29,5 cm) používající technologii IPS a nabízející rozlišení Full HD (1 920 x 1 080 pixelů). Uvnitř se nachází čtyřjádrový procesor Intel Atom x5-Z8300 pracující na frekvenci až 1,84 GHz, 2MB vyrovnávací paměť Intel Smart Cache a 2GB paměť RAM. 32 GB interní paměti lze rozšířit pomocí karet microSD až na 128 GB. Grafický procesor Intel HD-Graphics poskytuje vysokorychlostní grafiku.

TrekStor

Začátkem prosince 2016 bude uvedena na trh další varianta produktu se 64 GB interní paměti a 4 GB paměti RAM. Zařízení má co nabídnout i v oblasti rozhraní. Kromě plnohodnotného portu USB 3.0 je na tabletu také port Micro USB 2.0 s funkcí hostování, konektor MicroHDMI, výstupní zvukový port a vstupní port pro mikrofon. Zařízení SurfTab komunikuje bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 4.0 i sítě WLAN. Na klávesnici jsou také k dispozici dva plnohodnotné porty pro rozhraní USB 2.0.

TrekStor SurfTab nahradí notebook

Díky systému Windows 10 Home je kombinace tabletu a klávesnice perfektním řešením nahrazujícím přenosné počítače, při použití v osobním životě i při práci. Operační systém Windows 10 Home s aktualizací Anniversary Update nabízí řadu praktických funkcí pro nový SurfTab.

Zařízení SurfTab má decentní vzhled a odolný, matně černý plastový kryt, příjemný na dotek díky pogumovanému povrchu. Měří přibližně 299 x 190 x 21 mm a váží zhruba 1 400 g (tablet + klávesnice). Na pravé a levé straně krytu jsou umístěny stereo reproduktory, které poskytují čistý zvuk. Baterie s kapacitou 8 500 mAh zajišťuje dostatečnou výdrž.

Model SurfTab twin 11.6 bude uveden na trh ve spojení se stávající marketingovou kampaní, jejíž součástí je partnerství prvního samostatného filmu s tématikou Star Wars, Rogue One: A Star Wars Story. Výhradní distributor, společnost Tech Data, i známí prodejci jako Alza, CZC nebo TS Bohemia se postarají o širokou dostupnost produktu.

Na jaře se můžeme těšit na velmi elegantní, výkonné, tenké notebooky značky TrekStor.

Zařízení TrekStor SurfTab twin 11.6 bude v prodeji za doporučenou cenu 5690 Kč.

TrekStor TrekStor

Další příspěvky
John Wick 4 je skoro tříhodinová akční jízda
John Wick 4 je skoro tříhodinová akční jízda
Kdo by řekl,  že ze zastřeleného psa gangstera na odpočinku se nakonec vyklube globální akční bitva Johna Wicka (opět Keanu...
Canon EOS R8 a R50, dva nové fotoaparáty
Canon EOS R8 a R50, dva nové fotoaparáty
Plnoformátová kvalita v lehkém těle  Fotoaparát EOS R8 je vybavený plnoformátovým snímačem typu CMOS s rozlišením 24,2 milionu bodů, který...
Das Filmfest 2022 – nejnovější německy mluvené filmy
Das Filmfest 2022 – nejnovější německy mluvené filmy
Přichystány jsou na tři desítky nejnovějších filmů z Německa, Rakouska a Švýcarska, navíc i retrospektiva díla Rainera Wernera Fassbindera. Vše...