TV tuner pro mobily

TV tuner pro mobily

Televizní tuner pro mobilní telefony s operačním systémem Android bez nutnosti připojení k Wi-Fi

 

 

Pokud by si snad někdo myslel, že s chytrými telefony začíná být nuda a raději by se ve volných chvilkách díval na televizi, právě pro takové labužníky přichází na trh ideální novinka. Miniaturní televizní tuner Tivizen, připojitelný ke smartphonům, zatím ovšem bohužel jen u značek Samsung a Sony.

Jde o klasický DVB-T TV tuner, díky kterému můžete sledovat všechny běžné televizní kanály v nabídce terestriálních multiplexů, tedy laicky řečeno, pozemního vysílání vzduchem. Obslužný komfort samozřejmě nabízí nejen programového průvodce EPG, ale dokonce i možnost zaznamenávat pořady do paměti telefonu. Tu si však asi budete muset poněkud rozšířit. Přestože rozlišení 640 x 480 není příliš náročné na úložný prostor, s délkou pořadů si vyžádá své.

Doporučujeme si také na stránkách výrobce tuneru předem ověřit kompatibilitu s vaším mobilem, abyste 2 499 Kč nevyhodili z okna.

 

Další příspěvky
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Rambo: Poslední krev – legenda odchází na odpočinek
Zkušený veterán z Vietnamské války John Rambo se celý život živil zabíjením, a proto by rád na stará kolena dožil...
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Lajna 2 – po dvou letech se vrací šílený trenér Hrouzek
Úspěšná komediální hokejová minisérie se dočkala pokračování Lajna 2. Trenér Hrouzek je noční můrou pro všechny české hokejisty. Jeho tréninkové...
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Canon rozšiřuje řadu EOS o EOS 90D a EOS M6 MARK II
Nová zrcadlovka a bezzrcadlovka, mimořádně rychlé přístroje s mimořádně vysokým rozlišením. Jsou určené především pro pokročilé fotoamatéry, kteří chtějí zdokonalovat...