Uber Eats doveze jídlo od McDonald´s kamkoliv v centru

Uber Eats doveze jídlo od McDonald´s kamkoliv v centru

Díky Uber Eats

je možné si dovoz objednat na libovolné místo v širším centru Prahy. Svoji spolupráci nyní oznámily společnosti McDonald´s a Uber Eats. Rozvážet se zatím bude ze čtyř pražských restaurací, do konce roku by služba měla být dostupná i v několika dalších. Místo doručení? Klidně do parku nebo na autobusovou zastávku. Po centru probíhá rozvoz hlavně na kolech a skútrech, aby jídlo dorazilo co nejrychleji, teplé a čerstvé. 

Jednoduchá a rychlá objednávka

„Díky službě McDelivery, kterou pro nás zajišťuje partner Uber Eats, se opět přibližujeme  našim zákazníkům. Ti si ode dneška mohou pochutnat na svých oblíbených jídlech kdekoliv chtějí,“ uvedl generální ředitel McDonald’s Česká  republika a Slovensko Tomasz Rogacz.

„Nezáleží, jestli jste doma nebo v parku. Služba Uber Eats dorazí kamkoliv si ji objednáte, stačí jedno kliknutí“, řekl Tomáš Peťovský, generální ředitel společnosti Uber Eats. „Jsme rádi, že rozšiřujeme naše partnerství se společností McDonald’s také v Praze, a umožníme i českým zákazníkům využívat jednoduchost a spolehlivost technologie Uber při doručování jejich oblíbeného menu.“

Uber Eats rozváží jídlo McDonald´i ve světě

Uber Eats zatím bude McDonald´s rozvážet ze čtyřech pražských restaurací. V zahraničí už je ale toto spojení osvědčené. V lednu 2017 zahájily společnosti McDonald’s a Uber Eats pilotní provoz služby McDelivery ve více než 200 restauracích v amerických městech Miami, Orlando a Tampa Bay. V průběhu roku 2017 následovala další města, včetně evropských. V současné době firmy spolupracují ve 27 zemích.

V globálním měřítku patří společnost McDonald’s k největším poskytovatelům rozvážených jídel na světě a s doručováním má více než dvacet let zkušeností. A to převážně v Asii a na Středním východě, kde zisky restaurací z doručovaného jídla tvoří až 40 % z celkového prodeje.

„Široká síť restaurací McDonald’s v kombinaci s inovací v podobě platformy Uber Eats nám pomáhá naplnit požadavky na rychlé a spolehlivé doručení jídla,” dodal Tomasz Rogacz. McDonald´s plánuje další rozšíření počtu restaurací s možností rozvozu a to ještě do konce roku.

Pražská McDelivery

Služba McDelivery bude od svého spuštění v Praze dostupná v okruhu až do 2,5 km od restaurací McDonald’s na Vodičkově ulici, u Muzea, na Florenci a u arény Eden, a to vždy od 11:00 do 23:00 hod. Důležitou podmínkou pro dostupnost této služby je aktuálně dostatečný počet kurýrů v dané oblasti, kteří budou jídlo doručovat.

Jak si objednat:

1. Stáhněte aplikaci Uber Eats nebo jděte na adresu ubereats.com.

2. Přihlaste se pomocí svého stávajícího Uber účtu nebo postupujte podle pokynů k registraci.

3. Zadejte místo doručení. Přidejte adresu bydliště, práce nebo jinou adresu, kam chcete jídlo doručit.

4. Vyberte si restauraci. Vyhledejte vaši oblíbenou restauraci nebo vybírejte podle typu kuchyně, ceny, času dodání nebo dietního zaměření.

5. Objednejte na jedno kliknutí díky platební kartě zaregistrované v systému.

6. Sledujte průběh objednávky. Od přípravy, přes vyzvednutí až průběh doručení do přibližně 30 minut.

O společnosti Uber Eats

Uber Eats je samostatná aplikace od společnosti Uber na dovoz jídel, díky které je možné nechat si kamkoliv doručit jídlo. Služba Uber Eats využívá pokročilou technologii GPS a neustále rozšiřuje partnerskou síť restaurací, aby mohla efektivně dovážet jídlo zákazníkům, kteří mohou sledovat objednávku od její přípravy až po průběh doručení. Uber Eats je k dispozici ve více než 290 městech a 35 zemích světa.

O společnosti Uber se více dočtete také zde.

Uber Eats

Další příspěvky
Elegantní véčko pro méně náročné uživatele se vrací
Elegantní véčko pro méně náročné uživatele se vrací
Módu populárních otvíracích mobilních telefonů, zvaných lidově „véčko“ definitivně pohřbily dotykové displeje. Najednou musel rozkládací drobek, který nepřekážel ani v...
Elektronická recepční nemarodí, ani nejezdí na dovolenou
Elektronická recepční nemarodí, ani nejezdí na dovolenou
Česká společnost M2C, nabízející služby integrovaného facility managementu v 11 zemích Evropy, vyvinula produkt M2C E-Reception. Jde o unikátní technologii...
Creed II – zdařilé pokračování nekonečné boxerské ságy
Creed II – zdařilé pokračování nekonečné boxerské ságy
Nesmrtelná legenda přichází s dalším pokračováním pod názvem Creed II. Rocky dál vede svoji restauraci pojmenovanou po zesnulé manželce Adrianě,...