Vlastenecká apka

Vlastenecká apka

Fanděte fotbalu ve svých barvách

Všichni fotbaloví fanoušci už netrpělivě odpočítávají dny do začátku mistrovství Evropy ve fotbale. Pro ty méně šťastné, kteří nemají letenku do Francie, přichází výrobce televizorů Philips s mobilní aplikací, která okoření fotbalový zážitek i u vašeho televizoru s technologií Ambilight.

Nechte se přenést do Francie a zažijte tu pravou fotbalovou atmosféru i na svém gauči.

Fandění fotbalu doma u televizoru už nemůže být intenzivnější. Aplikace Ambilight TV promění každý televizor vybavený technologií Ambilight v zářící vlajku, kterou vyjádříte podporu vašemu oblíbenému týmu, včetně toho českého. Díky technologii Ambilight, která dokáže přenést barvy obrazu na stěnu okolo televizoru, tak můžete oslavit každý gól výbuchem světelné show a budete se cítit jako na stadionech v Toulouse, St. Etienne nebo Lens. Dramatickou atmosféru vám pomůže dotvořit režim Napětí, který zvyšuje intenzitu osvětlení podle vašich reakcí na průběh zápasu. Můžete se pustit i do sporu s rozhodčím a rozdávat karty hráčům na hřišti, jak si podle vás skutečně zaslouží. Výhru svého týmu pak oslavte po skončení zápasu velkolepým světelným ohňostrojem.

Aplikace Ambilight TV je zdarma dostupná ke stažení pro mobilní zařízení s iOS 6.0 a vyšší, a pro zařízení s Android 4.0.3 a vyšší také na odkaze http://www.philips.cz/c-m-so/televizory/p/ambilight-tv-app.

Screen Shot 2016-06-10 at 22.51.15

 

Další příspěvky
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Pašerák – poslední film Clinta Eastwooda
Místo aby si užíval důchodu, věnuje se Earl Stone (Clint Eastwood) podnikání s květinami. Ovšem nelehká finanční situace a neplacení...
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Infikované mobilní aplikace už mají stovky miliónů stažení
Výzkumný tým Check Point Research objevil masivní mobilní adwarovou kampaň. V oficiálním obchodě s aplikacemi Google Play bylo 210 infikovaných...
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
30 let od vzniku WWW – hlavní milníky z historie internetu
Uběhlo přesně 30 let od vytvoření World Wide Webu. K této příležitosti se více než 11 000 respondentů z Evropy,...