Acer Iconia – tablet využívající displej s kvantovými tečkami

Acer Iconia – tablet využívající displej s kvantovými tečkami

I díky čtyřem reproduktorům s patentovaným subwooferem,

který přináší úderný zvuk, je nový model Acer Iconia Tab 10 stvořen pro konzumaci multimédií ať už doma či na cestách. Acer představil několik 10″ tabletů, mezi které patří nový Iconia Tab 10 navržený hlavně pro multimediální zážitky. A také Iconia One 10 se dvojicí portů micro-USB pro flexibilní možnosti připojení. Díky čtyřjádrovým procesorům MediaTek a operačnímu systému Android 7.0 Nougat přináší tyto tablety rychlé reakce a až osmihodinovou výdrž na baterii. Širokoúhlý IPS displej poskytuje společně s reproduktory s pěti magnety skvělé audiovizuální zážitky.

Acer Iconia Tab 10 – Věrné barvy, úderný zvuk

Iconia Tab 10 byl navržen s ohledem na konzumaci multimediálního obsahu a vybaven displejem s technologií kvantových teček (Quantum Dot), díky které nabídne širší rozsah barev společně s vyšším jasem, hlubší saturací a větší přesností pro dramaticky realističtější obraz. Patentovaný subwoofer od Aceru nabízí mimořádně úderný zvuk při zachování štíhlého profilu o tloušťce menší než 9 mm, zatímco čtveřice reproduktorů poskytuje bohatší a podmanivější zvukové zážitky. Iconia Tab 10 má také předinstalovanou aplikaci Acer MediaMaster, která uživatelům umožňuje nastavit předvolby pro různé typy filmů či hudby.

Acer Iconia Tab 10

Acer Iconia One 10 – Vyšší produktivita

Iconia One 10 nabízí díky dvěma portům micro-USB a podpoře OTG vyšší produktivitu.Umožňuje nabíjení tabletu při současně připojeném externím zařízení, jako je externí úložiště či myš, zatímco k němu může být také připojena například bluetooth klávesnice pro zadávání textu. Operační systém Android 7.0 také podporuje vícenásobná okna a rychlé přecházení mezi aplikacemi, což dále zvyšuje všestrannost tohoto zařízení.

Chytré nástroje Smart Tools, zjednodušující úkoly

Nové tablety Iconia Tab 10 a Iconia One 10 jsou vybaveny inteligentními nástroji vyvinutými společností Acer, které zjednodušují každodenní úkoly:

• EZ WakeUp – Pomocí jednoduchého gesta se tablet probudí a spustí předem vybranou aplikaci.

• EZ Snap – Dovolí snadné pořízení snímku obrazovky jednoduchým tříprstým stiskem. Snímky pak lze snadno editovat a sdílet.

• EZ Mode – Umožňuje uživatelům přizpůsobit rozhraní systému, a to tak, aby byl při sdílení tabletu s rodinou, přáteli nebo dětmi omezen přístup ke konkrétním aplikacím a datům.

• Memory Cleaner – Slouží pro správu paměti, úložiště a aplikací pro optimalizaci funkčnosti systému.

Acer Iconia Tab 10

Cena a dostupnost

Tablet Iconia Tab 10 bude v oblasti EMEA k dispozici v říjnu za cenu od 249 €.

Tablet Iconia One 10 bude v oblasti EMEA k dispozici v červenci za cenu od 178 €.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost se budou lišit v závislosti na zemi prodeje. Více zde.

O společnosti Acer

Acer, jedna z předních světových společností, se zabývá informačními a komunikačními technologiemi. Byla založena v roce 1976, a má zastoupení ve více než 160 zemích světa. Společnost Acer se dívá do budoucnosti, proto se zaměřuje na to, aby vzájemným propojením hardwaru, softwaru a služeb otevírala spotřebitelům i podnikům nové možnosti. Ať už jde o technologie orientované na služby, IoT, hraní her nebo virtuální realitu, více než 7 000 zaměstnanců společnosti Acer se zaměřuje na výzkum, design, marketing, prodej a podporu produktů a řešení.

Další příspěvky
Bourák – české filmové peklo pokračuje
Bourák – české filmové peklo pokračuje
Příběh se odehrává ve Šlukdorfu, imaginárním městě na severu Čech, kde po revoluci zavřeli všechny fabriky a místo nich se...
Můj otec Antonín Kratochvíl – dokument o skvělém fotografovi
Můj otec Antonín Kratochvíl – dokument o skvělém fotografovi
Celovečerní dokument Andrey Sedláčkové Můj otec Antonín Kratochvíl přichází do kin s dvouměsíčním zpožděním. Film zachycuje dramatický životní příběh jednoho...
V síti – A nevadí, že mi je teprve dvanáct?
V síti – A nevadí, že mi je teprve dvanáct?
Před několika lety oslovila společnost O2 režiséra Víta Klusáka s nabídkou natočit naučný videoklip pro mládež o nebezpečích číhajících na...