Acer Iconia – tablet využívající displej s kvantovými tečkami

Acer Iconia – tablet využívající displej s kvantovými tečkami

I díky čtyřem reproduktorům s patentovaným subwooferem,

který přináší úderný zvuk, je nový model Acer Iconia Tab 10 stvořen pro konzumaci multimédií ať už doma či na cestách. Acer představil několik 10″ tabletů, mezi které patří nový Iconia Tab 10 navržený hlavně pro multimediální zážitky. A také Iconia One 10 se dvojicí portů micro-USB pro flexibilní možnosti připojení. Díky čtyřjádrovým procesorům MediaTek a operačnímu systému Android 7.0 Nougat přináší tyto tablety rychlé reakce a až osmihodinovou výdrž na baterii. Širokoúhlý IPS displej poskytuje společně s reproduktory s pěti magnety skvělé audiovizuální zážitky.

Acer Iconia Tab 10 – Věrné barvy, úderný zvuk

Iconia Tab 10 byl navržen s ohledem na konzumaci multimediálního obsahu a vybaven displejem s technologií kvantových teček (Quantum Dot), díky které nabídne širší rozsah barev společně s vyšším jasem, hlubší saturací a větší přesností pro dramaticky realističtější obraz. Patentovaný subwoofer od Aceru nabízí mimořádně úderný zvuk při zachování štíhlého profilu o tloušťce menší než 9 mm, zatímco čtveřice reproduktorů poskytuje bohatší a podmanivější zvukové zážitky. Iconia Tab 10 má také předinstalovanou aplikaci Acer MediaMaster, která uživatelům umožňuje nastavit předvolby pro různé typy filmů či hudby.

Acer Iconia Tab 10

Acer Iconia One 10 – Vyšší produktivita

Iconia One 10 nabízí díky dvěma portům micro-USB a podpoře OTG vyšší produktivitu.Umožňuje nabíjení tabletu při současně připojeném externím zařízení, jako je externí úložiště či myš, zatímco k němu může být také připojena například bluetooth klávesnice pro zadávání textu. Operační systém Android 7.0 také podporuje vícenásobná okna a rychlé přecházení mezi aplikacemi, což dále zvyšuje všestrannost tohoto zařízení.

Chytré nástroje Smart Tools, zjednodušující úkoly

Nové tablety Iconia Tab 10 a Iconia One 10 jsou vybaveny inteligentními nástroji vyvinutými společností Acer, které zjednodušují každodenní úkoly:

• EZ WakeUp – Pomocí jednoduchého gesta se tablet probudí a spustí předem vybranou aplikaci.

• EZ Snap – Dovolí snadné pořízení snímku obrazovky jednoduchým tříprstým stiskem. Snímky pak lze snadno editovat a sdílet.

• EZ Mode – Umožňuje uživatelům přizpůsobit rozhraní systému, a to tak, aby byl při sdílení tabletu s rodinou, přáteli nebo dětmi omezen přístup ke konkrétním aplikacím a datům.

• Memory Cleaner – Slouží pro správu paměti, úložiště a aplikací pro optimalizaci funkčnosti systému.

Acer Iconia Tab 10

Cena a dostupnost

Tablet Iconia Tab 10 bude v oblasti EMEA k dispozici v říjnu za cenu od 249 €.

Tablet Iconia One 10 bude v oblasti EMEA k dispozici v červenci za cenu od 178 €.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost se budou lišit v závislosti na zemi prodeje. Více zde.

O společnosti Acer

Acer, jedna z předních světových společností, se zabývá informačními a komunikačními technologiemi. Byla založena v roce 1976, a má zastoupení ve více než 160 zemích světa. Společnost Acer se dívá do budoucnosti, proto se zaměřuje na to, aby vzájemným propojením hardwaru, softwaru a služeb otevírala spotřebitelům i podnikům nové možnosti. Ať už jde o technologie orientované na služby, IoT, hraní her nebo virtuální realitu, více než 7 000 zaměstnanců společnosti Acer se zaměřuje na výzkum, design, marketing, prodej a podporu produktů a řešení.

Další příspěvky
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Parta šesti českých rybářů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském...