Doplňky k telefonu a nejrůznější sympatické blbinky

Doplňky k telefonu a nejrůznější sympatické blbinky

Co všechno si ke svému telefonu můžete ještě pořídit?

Život bez mobilu si naprostá většina z nás nedovede představit, někteří čím dál častěji pokukují na další doplňky k telefonu, z nichž k nejrozšířenějším patří tzv. selfie tyč. Užitečné funkce dnešních mobilů se přitom stále rozšiřují a zkvalitňují.

Kdo by si před pár lety myslel, že mobil plnohodnotně nahradí scanner, fotoaparát, peníze, hudební přehrávač, navigaci, počítač, videostřižnu a další zařízení? Přesto jsou stále některé funkce, kde mají mobily ještě určité rezervy, kterým ale lze napomoci rozšířením o další příslušenství. Přinášíme vám několik tipů na doplňky, o kterých byste možná měli pouvažovat.

 

doplnky k telefonu

Elegantní kožené pouzdro

Je vyrobeno z prvotřídní 100% kůže, uvnitř je vybaveno přihrádkami pro platební karty, na boku zapínáním a na zadní straně otvorem pro fotoaparát, aby nebylo nutné mobil z pouzdra vyjímat. Při telefonování vrchní stranu pouzdra prostě otočíte dozadu, aby nepřekážela.

(www.mobilefun.co.uk)

 

doplnky-k-telefonu_alkohol_tester

Alkoholtester pro Android

Jeden z nejmenších alkohol testerů na světě. Uvnitř se nenachází žádná baterie, pouze měřící článek a elektronika. Alkohol tester se připojuje k telefonu pomocí Micro-USB rozhraní, přes které se i napájí. Díky tomu je hmotnost celého zařízení pouhých 6 g.

(http://sunnysoft.cz)

 

doplnky k telefonu

Praktický lokátor Biisafe

Ochrání váš telefon, tablet nebo jakýkoliv jiný majetek před krádeží. Navíc vám umožní najít například zašantročené klíče od bytu nebo od auta.

(www.mobilefun.co.uk)

 

doplnky k telefonu

Čtyři objektivy v jednom pouzdře

Nechce se vám tahat s fotoaparátem? Sada objektivů ZTYLUS Revolver s krytem zásadně rozšíří vašemu mobilu (zde Samsung Galaxy S7 edge) možnosti při fotografování. K dispozici jsou samozřejmě na míru i pro jiné modely telefonů.

(http://sunnysoft.cz)

 

doplnky k telefonu

Zázračná podložka patří mezi důležité doplňky k telefonu

A to hlavně do auta. Z podložky Olixar Sticky Dashboard Mat nic nespadne. Stačí na ni například telefon se zapnutou navigací jen položit, a máte jistotu, že ho po projetí zatáčky nebudete hledat po celém interiéru.

(www.mobilefun.co.uk)

 

doplnky k telefonu

Absolutní hi-tech pro selfie tyče

Zařízení Feiyu Tech SmartStab je vybaveno dvouosou stabilizací obrazu, která zajistí neroztřesená videa pořízená telefonem. Má dokonce závit pro připevnění na stativ. Ovládá se pouze jedním tlačítkem, při použití selfie tyče je nutné zapojit kabel pro použití ovládacích tlačítek na tyči. Telefon se snadno připojí klipem.

(http://sunnysoft.cz)

 

doplnky-k-telefonu_brasna

Šikovná brašna na kolo nebo motorku

Brašna Roswheel na řídítka nabízí skvělý způsob uložení telefonu nebo Apple iPad mini při jízdě na kole nebo motocyklu. Přichytíte ji jednoduše pomocí tří popruhů se suchým zipem. Telefon umístíte do vrchní přepážky pod průhlednou slídu, přes kterou lze přístroj pohodlně ovládat. Zároveň je však chráněn před nečistotami a vlhkostí. Vnitřní úložný prostor využijete například na nářadí, náhradní zdroj nebo doklady.

(http://sunnysoft.cz)

 

doplnky k telefonu

Dokonce i v mobilu můžete mít větrák!

Ventilátor Olixar Pocketbreeze Mini Smartphone Selfie Fan je napájen z baterie telefonu a jeho výkon vás ochladí nejen v parném létě, ale i při jakékoliv fyzické námaze na zahradě nebo ve fitku. Zároveň efektně načechrá vlasy při pořizování selfie fotek, což pro spoustu lidí bude nejvýznamnější funkce této věcičky. K dispozici je také v černé a oranžové barvě, s konektory Micro USB i Lightning.

(www.mobilefun.co.uk)

 

doplnky-k-telefonu_dobijeni

Dobíjení z jiného telefonu

Drobnost na klíče, a už nikdy se vám nestane, že zůstanete bez energie. Tedy přesněji váš telefon. Díky Mustard Juice Booster si můžete dobít chybějící energii z jiného mobilu. A nějakého dobráka, kterému se vás zželí, seženete vždycky, přitom se nemusíte nosit s externí baterií.

(www.mobilefun.co.uk)

 

doplnky k telefonu

Skládací stojánek pro pohodlné sledování displeje

Známe to všichni. Rádi bychom se podívali na delší video, ale držet se s telefonem v ruce je otrava. Se stojánkem Eddy budete mít telefon vždy tam, kde ho potřebujete. Spojuje v sobě styl a praktičnost, neboť má libovolně nastavitelný tvar. Jednoduše si ho vymodelujete podle telefonu, fantazii se meze nekladou. Vybírat můžete z několika barev.

(www.alza.cz)

Další příspěvky
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Parta šesti českých rybářů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském...