Dvakrát monitor LG pro Apple notebooky

Dvakrát monitor LG pro Apple notebooky

Speciálně pro nejnovější modely notebooků

značky Apple (MacBook a MacBook Pro) je určen menší i větší monitor LG. Mohou se pochlubit 4K a 5K rozlišením a věrným zobrazením barev. Jsou vhodné k rozšíření pracovního prostoru nejen pro profesionály, ale i při domácím využití.

„Uživatelé Maců patří mezi ty nejnáročnější na trhu a splnit všechna jejich očekávání není vždy úplně jednoduché. Vytvořili jsme displeje s perfektním obrazem, které usnadní práci doma, v kanceláři i fotografických, architektonických či grafických studiích,“ popisuje Andrea De Sousa z české pobočky LG.

5K rozlišení na 27 palcích

Nový 27“ model s rozlišením 5120 x 2880, hustotou 218 ppi a 99% pokrytím barevného spektra P3 je optimalizovaný především pro MacBook Pro s rozhraním Thunderbolt 3 a operačním systémem macOS 10.12 či novějším. UltraFine 5K displej s využitím pokročilé IPS technologie minimalizuje zkreslení a ztrátu barev z jakéhokoli úhlu pohledu.

Díky integraci Thunderbolt 3 displej umožňuje přijímání i přenos 5K videí, audia i dat a simultánně notebook nabíjet pomocí jediného kabelu. Uživatelům nabízí i tři USB porty typu C. Dotykové ovládání jasu a hlasitosti je vestavěné přímo v macOS. Stejně tak obsluha kamery a mikrofonu, nejen pro využití aplikace FaceTime. Potěší také reproduktory s funkcí Rich Bass pro lepší dojem z reprodukce a výškově nastavitelný stojan.

monitor-lg-2

Jen o málo menší monitor LG

Hustota 219 ppi a rozlišení 4096 x 2304 dělá z 21,5palcového displeje LG ideálního společníka nejen pro nový MacBook, ale i MacBook Pro. Podobně jako větší model nabízí i tato novinka 99% pokrytí barevného spektra P3 a IPS panel s jemným zobrazením barev. I tento displej je vybaven třemi USB porty typu C, rovněž reproduktorem s funkcí Rich Bass Speaker a ergonomicky nastavitelným stojanem.

Oba modely jsou k dostání v síti prodejen Apple.

Menší monitor LG UltraFine 4K pořídíte za 14 999 Kč, větší UltraFine 5K za 27 749 Kč.

monitor-lg

 

lgnewsroom.com

Další příspěvky
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
Last and First Men – film, jakých jste nejspíš mnoho neviděli
První překvapení způsobí zjištění, že snímek Last and First Men se odehrává nečekaně zcela bez herců. Tedy bez herců viditelných....
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Marco přichází s pátým případem dánského oddělení Q
Čtrnáctiletý Marco je dopaden policií na  dánských hranicích ve vlaku z České republiky. Jak se dostal k pasu pohřešovaného státního...
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Svéráz českého rybolovu je naprostým fiaskem režisérky
Parta šesti českých rybářů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském...