Externí disk My Book Duo s obří kapacitou 20 TB

Externí disk My Book Duo s obří kapacitou 20 TB

Western Digital uvádí nový externí disk

My Book Duo. Toto externí desktopové úložiště bylo navrženo tak, aby poskytlo profesionálům ale i běžným uživatelům ukládací kapacitu potřebnou pro neustále rostoucí digitální obsah. Externí disk My Book Duo nabízí výkon, který umožňuje malým firmám držet krok s vysokým tempem podnikatelského prostředí. Nové úložiště s možností nastavení RAID, enormní kapacitou a vysokou rychlostí přenosu dat má schopnost zálohovat na jednom místě velké množství fotografií, videa, hudebních souborů a důležitých dokumentů. 

Naléhavá potřeba

„Nejen doma, ale i v práci lidé vytvářejí a shromažďují velké digitální soubory. To přináší potřebu nových řešení pro ukládání dat s vyšší kapacitou a vysokou rychlostí, která snadno a spolehlivě uloží a přenesou tato data do jednoho místa,“ říká Sven Rathjen, viceprezident produktového marketingu Western Digital. A dodává: „Vidíme to například v nových segmentech, které vytvářejí digitální obsah, jako jsou drony s kamerami. Nadšenci i profesionálové vytvářejí a zpracovávají velké množství fotografií a video souborů ve vysokém rozlišení. Ještě nikdy nebyla potřeba snadno ovladatelného desktopového úložiště s obrovskou kapacitou, kterou My Book Duo představuje, tak naléhavá. Tento externí disk umožňuje tvůrcům digitálního obsahu držet krok s rostoucími požadavky na ukládání dat.“

My Book Duo může sloužit jako domácí úložiště nebo jako úložiště pro malé firmy. Rychle a spolehlivě zálohuje enormní množství dat. My Book Duo je dodáván s pevnými disky WD Red, optimalizovanými pro nastavení RAID. Firmware použitých pevných disků je optimalizované pro RAID nastavení a disky jsou ideální pro využití u dvoudiskového pole s automatickou správou diskových operací, pomáhající zlepšit integritu dat v náročném cyklu zápis/čtení.

Oceníte na video

„Jako kreativní profesionál pracuji průběžně na několika projektech s využitím fotografií nebo videa. S tím, jak se datové soubory zvětšují, a jak roste požadavek na materiál v nejvyšším rozlišení, potřebuji spolehlivé úložiště s vysokou kapacitou, ke kterému mám rychlý a snadný přístup, když pracuji na svých zakázkách. My Book Duo kombinuje rychlost, kapacitu a další prvky, které potřebuji pro to, abych měl svůj digitální obsah stále pod kontrolou a bezpečně zálohován,“ říká Trevor Traynor, fotograf a producent.

Externí disk My Book Duo je dodáván s portem USB Type-C a kompletní kabeláží, která zajišťuje ihned po rozbalení produktu zpětnou univerzální kompatibilitu s rozhraním USB 3.1 Gen 1/3.0/2.0. Externí disk má také dva doplňkové porty USB Type-A. Slouží pro připojení dalších periferií, jako jsou drony, akční kamery, čtečky karet, klávesnice, myši, další externí disky USB nebo mobilní telefony pro synchronizaci dat a dobíjení.

My Book Duo nabízí extrémní kapacitu a rychlost přenášení dat. K dostání je v kapacitách2 20 TB, 16 TB, 12 TB, 8 TB, 6 TB a 4 TB. Data jsou chráněna 256bitovým hardwarovým šifrováním AES a heslem. Dodávaný software WD Security napomáhá dále chránit uložený obsah.

Externí disk My Book Duo – cena a dostupnost

Na úložiště WD My Book Duo je poskytována tříletá záruka a je k dostání v internetovém obchodě wd.com a prostřednictvím vybraných dealerů a distributorů. Doporučená koncová cena začíná na 299 EUR (pro kapacitu 4 TB) a končí na 739 EUR (pro kapacitu 20 TB) .

Externí disk My Book

Další příspěvky
Malé ženy se dočkaly nové, hvězdné filmové adaptace
Malé ženy se dočkaly nové, hvězdné filmové adaptace
Kultovní román americké spisovatelky Louisy May Alcott Malé ženy se stává filmovým námětem už potřetí. Po zpracování z roku 1933...
Příliš osobní známost se pokusila být komedií
Příliš osobní známost se pokusila být komedií
Natálie a Simona jsou kamarádky ve věku 30+. Natálie (Petra Hřebíčková) je úspěšná manažerka, svobodná a spokojená. To Simoně Taťána...
Psi nenosí kalhoty je film o člověku, který je rád bez kyslíku
Psi nenosí kalhoty je film o člověku, který je rád bez kyslíku
Hlavním hrdinou filmu Psi nenosí kalhoty je chirurg Juha (Pekka Strang). Jeho žena (Ester Geislerová) se před pár lety nešťastnou...