Flash disk Kingston s největší kapacitou na trhu 2 TB!

Flash disk Kingston s největší kapacitou na trhu 2 TB!

Kingston Digital představil na výstavě CES 2017

v Las Vegas flash disk s rekordní kapacitou. DataTraveler Ultimate GT nabízí až 2TB úložného prostoru a výkon odpovídající rozhraní USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0).

Nároční uživatelé nyní budou moci ukládat ohromná množství svých dat na malém kusu hardwaru, například až 70 hodin videa v rozlišení 4K na jediném disku s kapacitou 2TB .  DataTraveler Ultimate GT nabízí špičkovou kvalitu a elegantní design. Je vyrobený ze slitiny zinku pro lepší odolnost proti mechanickému poškození.

Kompaktní velikost tohoto disku dává technologickým nadšencům nebo profesionálům možnost přenášet soubory obrovských velikostí. Více podrobností naleznete v přehledu níže v tabulce, kde je uveden přesnější přehled úložných možností.

„Ve společnosti Kingston rádi posouváme hranice toho, co je vůbec možné,” řekl Jean Wong, obchodní ředitel divize flash produktů. „Díky disku DataTraveler Ultimate GT umožňujeme uživatelům zvýšit kapacitu svého mobilního úložiště a přitom zachovat jednoduchost použití. Toto je úžasný nástupce 1TB disku představeného v roce 2013 a zdvojnásobením kapacity mohou uživatelé snadno přenášet ještě větší data.”

Při takto obrovské kapacitě musíme nicméně mít na zřeteli, že příijít o takové množství dat pohromadě může například v případě odcizení nebo ztráty také znamenat mnohem větší škodu. A nemusíme snad upozorňovat, že flash disky nejsou vhodné k dlouhodobému zálohování, byť takováto kapacita k tomu přímo svádí.

Flash disk ve dvou verzích

DataTraveler Ultimate GT bude k dispozici v únoru v 1TB a 2TB variantě. Produkt bude kryt pětiletou zárukou, bezplatnou technickou podporou a legendární spolehlivostí značky Kingston. Více informací najdete na stránkách výrobce.

Vlastnosti a technické údaje:

• Kapacita1: 1TB, 2TB

• Rychlost2: USB 3.1 Gen. 13

• Rozměry: 72 mm x 26,94 mm x 21 mm

• Provozní teplota: -25°C až 60°C

• Teplota pro skladování: -40°C to 85°C

• Záruka: 5 let s technickou podporou zdarma

• Kompatibilita: Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Mac OS v.10.9.x+, Linux v.2.6.x+, Chrome OSTM

Další příspěvky
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Kalifornský sen – hudební romantika plná emocí
Jít za svým snem se rozhodne Maggie (Dakota Johnson) v ne právě idylické branži, jakou je šoubyznys. Na zvolené cestě...
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Téměř dokonalá tajemství – další remake filmu o pokrytectví
Naprostí cizinci se jmenoval první film na toto téma, natočený v roce 2016 podle scénáře italského režiséra a scenáristy Paola...
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Problémissky popisují skutečný skandál na Miss World
Soutěž Miss World se v roce 1970 konala v Londýně. V té době šlo o show s více jak stomilionovou...