Nová herní myš Genesis s RGB podsvícením

Nová herní myš Genesis s RGB podsvícením

Oblíbená značka herních doplňků a zařízení,

nabízí mnoho typů počítačových myší. Přesto ale v nabídce dosud chyběla herní myš s RGB podsvícením. Model  Xenon 200 tuto mezeru  nyní úspěšně zaplňuje. Nedílnou součástí vybavení myší s tímto typem podsvícení je kvalitní ovládací software, jehož aplikace umožňují uchovávat makra a editovat profilová nastavení a samozřejmě měnit světelné režimy. Myš je vybavena osmi programovatelnými tlačítky a navíc tlačítkem snajperským, které při stisknutí sníží hodnotu DPI, a hráč tak může v průběhu hry přesněji zamířit.

Herní myš musí dbát na ergonomii

Myš používá optický snímač Avago 5050, který poskytuje maximální rozlišení až 3000 DPI. Hráč může přepínat mezi čtyřmi úrovněmi citlivosti pomocí speciálního tlačítka nebo rolovacím tlačítkem.  Hodnota snímkování je 1000 Hz, což zajišťuje rychlé reakční časy.

Genesis garantuje, že odolnost a konstrukce myši Xenon 200 je na vysoké úrovni. Myš je vybavena oblíbenými spínači Huano s životností 10 milionů kliknutí. Výrobce navíc vyzdvihuje ergonomické kvality myši. Boční strany mají gumové gripy, které zajišťují spolehlivé a jisté uchopení a držení myši.

Technické údaje:

Optický snímač Avago 5050

RGB podsvícení

Maximální rozlišení 3000 DPI

Počet programovatelných tlačítek: 8

Spínače Huano

Hodnota snímkování: 1000 Hz

Cena a dostupnost:

Myš Genesis Xenon 200 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 459 Kč.

herní myš Genesis

O značce Genesis

Tento výrobce herního vybavení byl poprvé v Evropě představen v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. Genesis nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her.

Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty Genesis poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.

Další příspěvky
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
Šarlatán se ocitl před soudem kvůli nelegálnímu šíření
CinemArt se obrátil na soud kvůli porušování autorských práv provozovatelem služby ulož.to v případě filmu Šarlatán a uspěl. Předběžné opatření...
Tenet – nové akční sci-fi Christophera Nolana
Tenet – nové akční sci-fi Christophera Nolana
Hrátky s časem jsou Nolanovo oblíbené téma (Dokonalý trik, Interstellar, Počátek). Filmy britského režiséra Christophera Nolana jsou vždy promyšlené do...
Palm Springs – zdařilá komedie dorazila do českých kin
Palm Springs – zdařilá komedie dorazila do českých kin
Originalita a humor tomuto ztřeštěnému snímku v krátké době vynesly řadu ocenění. Pohodový bavič Nyles (Andy Samberg) se na jedné...